Renginiai

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas pristato naujo formato ledo šou „Čempionai“

Jau šią savaitę trijuose Lietuvos miestuose Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas pristatys naujo formato ledo šou „Čempionai“. Pasaulio, Europos, pasaulio profesionalų ir daugelio šalių čempionai, žinomi šalies atlikėjai, muzikantai, akrobatai ir specialiai šiam ledo šou kurto filmo kadrai – visa tai jau gruodžio 11 d. Klaipėdoje, 12 d. Kaune ir 13 d. Vilniuje. O kol vyksta paskutinės repeticijos ir statomos dekoracijos, organizatoriai atskleidė dar daugiau intriguojančių detalių apie šiųmetį šou. 

„Šiemet renginys yra ypatingas. Tai bus sporto ir įvairių meno šakų sintezė: kartu su dailiojo čiuožimo meistrais vienoje scenoje tuo pačiu metu šoks ir žinomi Lietuvos šokėjai, o ekrane bus rodomi specialiai šiam šou kurto filmo fragmentai. Skirtingų meno šakų formomis mums pavyko sukurti įkvepiantį pasakojimą apie čempionų kelią, kuriame netrūksta nei sunkaus darbo, nei nusivylimų, tačiau visa tai vainikuoja pergalė ir medaliai. Formų ir priemonių pasitelkta tikrai labai daug, bet rezultatas to vertas. Mums tai visiškai nauja patirtis. Tikimės, naujas formatas ir įdomūs sprendimai patiks ir visiems atėjusiems“, – sako P. Vanagas ir M. Drobiazko.

Be M. Drobiazko ir P. Vanago šou taip pat pasirodys olimpinis, dukart pasaulio ir triskart Europos čempionas R. Kostomarovas ir olimpinių žaidynių bronzos laimėtoja, pasaulio bei Europos čempionė O. Domnina, daugkartinė Serbijos čempionė, Gineso rekordo savininkė J. Jovanovič ir pasaulio jaunių, Universiados nugalėtojas N. Maisuradzė, prestižinių ledo šou solistai F. Zaldua ir D. Suchanovas, dabartiniai pasaulio profesionalų čempionai J. Leonova ir A. Khvalko, septynis kartus Gruzijos čempionu tapęs V. Murvanidzė, unikalus ledo akrobatikos meistras Cl. Pinel, Italijos čempionas I. Righini, daugkartinis Lietuvos čempionas S. Ambrulevičius su savo partnere A. Reed, Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, ISU „Challenger Series“ varžybų prizininkė ir Europos bei pasaulio čempionatų dalyvė A. Golovkina ir Lietuvos jaunių čempionė J. Aglinskytė. 

 

Žinomiems ir tituluotiems ledo čiuožėjams šou metu talkins projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Milėja, projekto „X faktorius“ dalyviai grupės „Good Time Boys“ lyderis Gabrielius Šurna bei dainininkė Indrė Grikšelytė. Prie šou ypatingų viešnių teisėmis prisijungia nuostabioji Ieva Narkutė ir įstabių balsų duetas Aistė Pilvelytė bei Valerija Iljinaitė. Ypatingo skambesio gyvai atliekamoms dainoms suteiks vaikų choras „Hey“. Atlikėjams pasiruošti padeda Viktorija Kalpokaitė, kuri savo talentu yra prisidėjusi prie tokio projekto kaip „Du balsai viena širdis“, o savo patarimais padėjo tokiems „Eurovizijos“ dalyviams kaip Jurijus Veklenko, Vaidas Baumila ir Monika Linkytė. Renginyje šiemet taip pat pasirodys dešimtys šokėjų ir akrobatų, o viso šou metu bus rodomos filmo ištraukos, kurios dar geriau padės atskleisti, kokią kainą moka tikri čempionai, einantys pergalės link. 

Nuotr.: Gabrielius Jauniškis

„Labai džiaugiuosi, kad prie šou jungiasi ir specialius pasirodymus ruošia charizmatiškoji Lietuvos čempionė Eglė Straleckaitė ir choreografas, pasaulio čempionas Gintaras Svistunavičius, sukūręs ne vieną ryškų M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymą. Su didžiausiu jauduliu laukiame ypatingų premjerų: dar daugiau žavesio šou suteiksiančių specialiai kuriamų numerių, kuriuose pirmą kartą ledo šou istorijoje dalyvių skaičius vieno numerio metu perkops net 100 artistų tiek ant ledo, tiek ant scenos“, – intriguoja renginio režisierė Rasa Micachienė.  

Ledo šou metu žiūrovų laukia ir dar daugiau staigmenų. Viena iš jų – išskirtinė premjera: Vytauto Bikaus specialiai čempionams sukurta daina „Visą save“, kurią atlikti patikėta talentingajai Milėjai.

 

Dailiojo čiuožimo žvaigždės, dainininkai ir nauji šou sprendimai – visa tai gruodžio 11 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 13 d. Vilniaus „Pramogų“ arenoje.

Nuotr.: Gabrielius Jauniškis
Nuotr.: Gabrielius Jauniškis
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button