Renginiai

„Loftas“ kviečia į nemokamą kino seansą ir Helovyno vakarėlį

Paskutinę spalio savaitę menų fabrikas „Loftas“ kviečia jaukiai ir šiltai praleisti vakarą su geru kinu bei trankiai atšvęsti Helovyną. Trečiadienio vakarą dideliame ekrane čia bus rodomas „Oskarui“ už geriausią garso takelį nominuotas vokiečių filmas „Bagdad Cafe“, o naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vyks vienas didžiausių vakarėlių mieste. 

Trečiadienį – filmo „Bagdad Cafe“ seansas

Projektas „Muzika kine / Goethe svečiuose“ kviečia pažinti įtraukiantį ir pasaulyje gausybės įvertinimų susilaukusį vokiečių kiną. Spalio mėnesio filmas „Bagdad Cafe“ yra jautrus, tačiau humoro nestokojantis režisieriaus Percy Adlono filmas, laimėjęs keliolika apdovanojimų „Geriausio užsienio šalių filmo“ ir „Geriausio scenarijaus“ kategorijose bei nominuotas „Oskarui“ už geriausią garso takelį. 

 

Tai istorija apie dviejų moterų iš visiškai skirtingų pasaulių draugystę. Jazmina, verslininkė iš Bavarijos, po kivirčo su vyru atsiduria viena Mohavių dykumoje. Ji atkeliauja iki dykumos viduryje įsikūrusio nušiurusio motelio su kavine „Bagdad Cafe“, kurioje viešpatauja Brenda – amžinai viskuo nepatenkinta juodaodė. Pamažu apsipratusi su šoku ir netikėtais gyvenimo pokyčiais, Jazmina pamažu įgauna Brendos pasitikėjimą, padeda suklestėti jos kavinei, o tarp moterų užsimezga glaudus ir nuoširdus ryšys. 

Brendos vaidmenį atlikusi aktorė C.C.H.Pounder net ir praėjus trisdešimčiai metų vis dar atsimena tą laiškų gausybę, kurią gavo iš žiūrovų po filmo premjeros. „Įsimintiniausias dalykas buvo žmonių dėkingumas už galimybę pamatyti šį filmą – kaip jis įkvėpė juos kažką daryti su savo gyvenimais. Kiekvieną dieną gaudavau krūvas laiškų iš žmonių, kurie norėjo palikti korporatyvinį pasaulį ir iš naujo atrasti kūrybiškumą. Vis dar pamenu, kaip jie rašė, ką jau padarė ar ketina padaryti“, – viename iš interviu sakė aktorė. 

Seanso pradžia: 20:00

 

Įėjimas nemokamas. 

Ketvirtadienį – Helovyno vakarėlis 

Paskutinę spalio naktį „Loftas“, kartu su studentų susivienijimu „Make Students Great Again“, kuris švenčia vienerių metų gimtadienį, kviečia praleisti su gąsdinančiai užvedančia muzika ir kraupiai gera nuotaika. Viskas, kaip vakarėliui ir priklauso: 2 scenos, DJ’ai, šviesos instaliacijos, geriausio kostiumo rinkimai ir šokiai iki paryčių.

 
Loftas

Pirmajame „Lofto“ aukšte įsikursianti pagrindinė scena bus skirta Hip-hop, trap, reggaeton ir R&B stilių muzikai. Muzikine programa čia rūpinsis keturi DJ’ai: Michael Ballert, Balkan Andi, Disc Jokkel ir DJ Gnrl D. Tuo tarpu antrame aukšte įsikurs elektroninės muzikos scena, kurioje skambės Disco, House, Mnimal ir Techno stilių muzika. Už pulto čia stovės gerai Lietuvoje pažįstami Jaroška bei Anton Vostok, Speed Gonzo, o taip pat – vienas iš renginio organizatorių Lonja Weidemann – Lonja. 

Vakarėlio metu vyks ir krepšinio turnyras, tritaškių konkursas bei geriausio kostiumo rinkimai, kurių laimėtojams bus skirti specialūs prizai. 

Vakarėlio pradžia: 22.30 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button