MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Augustinas Žukovas
Renginiai

„Loftas“ kviečia į jubiliejinį 5-ąjį „Blitzrave“ gimtadienį su urbanistine legenda iš Paryžiaus – François X

Buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ šį pavasarį švęs “Blitzrave” penkerių metų jubiliejų ir į reivo nakties kupiną gimtadienį kvies visus miesto klubinėtojus.

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, stipriai pasižyminti žmonių mase ir kokybišku reivu. Renginio organizatoriai tiki, kad gimtadienius švęsti reikia įspūdingai, todėl gegužės 3-sios naktį, nuotaiką kurstys garsus svečias iš Paryžiaus – François X.

François Xavier-Zoumenou, kitaip žinomas kaip François X yra DJ ir muzikantas iš Paryžiaus. Savo vietą elektroninės muzikos pasaulyje užkariavo kaip menininkas, jaučiantis aistrą šiltoms, žemiškoms ir dinamiškomiskompozicijoms.

Didžėjaus kūryba nukelia į neužmirštamą ekstazės būseną, kur ausis paliečia klasikiniai ir laiko užmiršti perlai – muzika nuo 90-ųjų „Nu Groove“ eros iki negailestingo Čikagos techno žanro, kurie kiekvieną panardina į futuristinę nuotykių istoriją.

Nuotrauka: Augustinas Žukovas

François meilė techno muzikai atnešė jam pripažinimą ir išskirtinumą, o Francois X vardas tapo gerai žinomas tokiems populiariausiems tarptautiniams festivaliams kaip: „Melt Festival“, „Audioriver“ ar „Nuits Sonores“. Melodingus tačiau energijos kupinus ritmus kuriantis didžėjus į savo pasiekimų sąrašą neabejotinai galėtų įsitraukti ir „Concrete“ bei „Drugstore“ naktinius klubus, kuriuose šokdino mases žmonių. Francois X taip pat ne kartą grojo „Berghain“ ir „Panorama Bar“ klubuose, kurie garsėja dėl ilgiausiai trunkančių reivų.

“Blitzrave” penktajame gimtadienyje veiksmo netrūks, nes savo palaikymą iš Lietuvos suteiks gerai reiveriams pažįstamas, tamsiosios elektronikos kūrėjas – Alex Krell.

Ilsėtis neleis “Lizdo” klubo savininkas bei didžėjus Pakas, kuris suks geriausią savo elektroninės muzikos selekciją.

http://bit.do/ePkWn

Na, o vakarėlį uždarys tikras reivo maestro – Jogaila. Gerai pažįstamas didžėjus, kuris ne kartą grojęs “Blitzrave” vakarėlių serijose užsitarnavo pripažinimą iš šokių ištroškusių miesto klubinėtojų.

Warmup

A short throwback from my warm up set for one of my all time favorite artist – Regis. 🤙🏻Next 👉🏻11/03 💥 Knocturne: Blawan 11/17 💥 @Labirintas w/ RØDHÅDID👉🏻Unknown Archetype – Tripp+ Cliche Morph – Mystical Turn

Publiée par Jogaila sur Jeudi 2 novembre 2017

Jubiliejinė ir reivo prisotinta naktis gegužės 3 dieną, penktadienį, menų fabrike „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Stabdoma registracija į „Moterų ralį“

Donatas Andrijauskas

Vilniečiai kviečiami į nemokamą vandens aerobikos treniruotę

Donatas Andrijauskas

Čijunės Sugiharos parke vyks Sakurų žydėjimo šventė

Donatas Andrijauskas

Savaitei prie M. Mažvydo bibliotekos įsikūrė Teisingumo kambarys

Evaldas Činga

Paroda „Heritas“ kviečia net į 10 nemokamų ekskursijų Vilniuje

Evaldas Činga

Prie Baltojo tilto – šokis skirtas gyvybei Žemėje

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika