Buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ šį pavasarį švęs “Blitzrave” penkerių metų jubiliejų ir į reivo nakties kupiną gimtadienį kvies visus miesto klubinėtojus.

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, stipriai pasižyminti žmonių mase ir kokybišku reivu. Renginio organizatoriai tiki, kad gimtadienius švęsti reikia įspūdingai, todėl gegužės 3-sios naktį, nuotaiką kurstys garsus svečias iš Paryžiaus – François X.

François Xavier-Zoumenou, kitaip žinomas kaip François X yra DJ ir muzikantas iš Paryžiaus. Savo vietą elektroninės muzikos pasaulyje užkariavo kaip menininkas, jaučiantis aistrą šiltoms, žemiškoms ir dinamiškomiskompozicijoms.

Didžėjaus kūryba nukelia į neužmirštamą ekstazės būseną, kur ausis paliečia klasikiniai ir laiko užmiršti perlai – muzika nuo 90-ųjų „Nu Groove“ eros iki negailestingo Čikagos techno žanro, kurie kiekvieną panardina į futuristinę nuotykių istoriją.

Nuotrauka: Augustinas Žukovas

François meilė techno muzikai atnešė jam pripažinimą ir išskirtinumą, o Francois X vardas tapo gerai žinomas tokiems populiariausiems tarptautiniams festivaliams kaip: „Melt Festival“, „Audioriver“ ar „Nuits Sonores“. Melodingus tačiau energijos kupinus ritmus kuriantis didžėjus į savo pasiekimų sąrašą neabejotinai galėtų įsitraukti ir „Concrete“ bei „Drugstore“ naktinius klubus, kuriuose šokdino mases žmonių. Francois X taip pat ne kartą grojo „Berghain“ ir „Panorama Bar“ klubuose, kurie garsėja dėl ilgiausiai trunkančių reivų.

“Blitzrave” penktajame gimtadienyje veiksmo netrūks, nes savo palaikymą iš Lietuvos suteiks gerai reiveriams pažįstamas, tamsiosios elektronikos kūrėjas – Alex Krell.

https://www.youtube.com/watch?v=qAuYScvHUU8

Ilsėtis neleis “Lizdo” klubo savininkas bei didžėjus Pakas, kuris suks geriausią savo elektroninės muzikos selekciją.

http://bit.do/ePkWn

Na, o vakarėlį uždarys tikras reivo maestro – Jogaila. Gerai pažįstamas didžėjus, kuris ne kartą grojęs “Blitzrave” vakarėlių serijose užsitarnavo pripažinimą iš šokių ištroškusių miesto klubinėtojų.

https://www.facebook.com/jogailadj/videos/2080229712205018/

Jubiliejinė ir reivo prisotinta naktis gegužės 3 dieną, penktadienį, menų fabrike „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist