Renginiai

Lietuvos žvaigždės telkia jėgas, kad vaikai neskęstų

Kovo 26 d., Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (LVJC) vyks „plaukti NEskęsti“ renginys, kuriame žymūs žmonės ners į baseiną ir išbandys savo išgyvenimo vandenyje įgūdžius. Kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru sieks atkreipti visuomenės dėmesį į skęstamumą ir parodys jo mažinimo galimybes.

Plaukimas – ne tik malonus, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Nuo jo priklauso žmogaus galimybės išgyventi, patekus į nepalankias situacijas vandenyje. Nors Lietuvoje situacija gerėja, bet skęstamumo rodikliai išlieka vieni didžiausių pasaulyje. Atsižvelgiant į tai, kovo 26 d., nuo 12.00 iki 13.30 val., LVJC  baseine vyks „plaukti NEskęsti“ renginys.

Renginyje Justinas ir Justina Jaručiai, Vytautas ir Eva Rumšai, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Laura Vagonė, Tadas Pocius, Giedrė Valavičiūtė, Valdas Jankauskas, bei vaikai ners į baseiną ir išbandys Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kartu su Nyderlandais parengtą „Plaukimo ABC“ programą. Ši programa yra išskirtinė tuo, kad moko vaikus ne tik plaukti, bet ir kitų gyvybiškai svarbių įgūdžių: kaip elgtis netikėtai įkritus į vandenį su drabužiais, kaip orientuotis po vandeniu be plaukimo akinukų, kokiu būdu nuplaukti didesnį atstumą ir ilgiau išsilaikyti vandens paviršiuje kritinėse situacijose.

 

Taip pat renginyje bus trumpai pristatomos ir kitos plaukimo programos, skirtos skęstamumo ilgalaikėje perspektyvoje mažinimui. Be to, supažindinama su nauja galimybe tėvams veiksmingai mokyti savo vaikus plaukti!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button