MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęskime moderniai!

Valstybės pažinimo centras kviečia Vasario 16-ąją švęsti drauge. Lankytojų lauksime nuo 11 val. iki 18 val.(paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.).

Be to, Valstybės pažinimo centras kviečia ne tik pamatyti apie valstybės istoriją bei šiandieną pasakojančią interaktyvią ekspoziciją, tačiau aplankyti ir specialius šventinius renginius.

Galbūt norėtumėte pasidairyti po tarpukario Kauną, išgirsti apie elektronines namų šeimininkes ar sužinoti apie lietuvių pasiekimus lazerių srityje? Nepraleiskite progos apsilankyti specialiai Lietuvos šimtmečiui paminėti sukurtoje parodoje „Nepamirštomos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“, kurioje lankytojai padedami inovatyvios ekspozicijos formos iš arčiau susipažins su tarpukariu, sovietmečiu bei šiomis dienomis. 

Vasario 16 d. parodos seansų laikai: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30. Į parodą galite užsiregistruoti ir iš anksto https://goo.gl/URDzde.

16 val. pakviesime į sutartinių giedojimo ir istorijų pasakojimo vakarą „RŪTOS“, skirtą pagerbti lietuvėms herojėms moterims,dažnai negalėjusioms atvirai demonstruoti didvyriškumo, besistengusioms išgyventi tam, kad išsaugotų žuvusiųjų atminimą. Renginio metu lankytojai bus kviečiami susiburti ir prisiminti, papasakoti ir dalintis savo šeimos istorijomis.

Pasakojimais ir jų herojų fotografijomis galite pasidalinti ir iš anksto, adresu pojuciuteatras@gmail.com, arba atsinešti atvykdami į renginį.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Pūčkoriuose pavasario lygiadienis bus pasitiktas žygiu

Donatas Andrijauskas

Sostinėje šurmuliuoja ,,Pavasarinė Būsto mugė 2019″

Donatas Andrijauskas

„Litexpo“ prasideda robotų paroda „Robotiada“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (12-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

Vilniaus universitetas ruošiasi 440-ajam gimtadieniui: pagrindiniai renginiai

Made in Vilnius

Paskutinė galimybė: netrukus po pasirodymo Vilniuje „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ atsisveikins su žiūrovais

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika