Renginiai

Lietuvos dainų šventė buria savanorių komandą

Iki sostinė taps Dainų šventės miestu, liko vos keli mėnesiai, tad šventės organizatorius Lietuvos nacionalinis kultūros centras kviečia savanorius prisidėti prie didžiausio valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginio, skelbia organizatoriai pranešime žiniasklaidai.

Liepos 1–6 d. vyksiančioje šimtmečio Dainų šventėje bus surengta 14 masinių renginių, dalyvaus per 36 tūkst. atlikėjų. Šventėje laukiama gausios užsienio lietuvių delegacijos iš 15 pasaulio šalių. Vilniaus aikštėse, parkuose, bažnyčiose, koncertų salėse vyks renginiai ir koncertai, kuriuose pasirodys chorai, dainų ir šokių ansambliai, pučiamųjų ir liaudies muzikos instrumentų orkestrai, folkloro kolektyvai, senųjų amatų meistrai, mėgėjų teatrai.

Darnus savanorių ir šventės organizatorių darbas – sklandžiai ir koordinuotai įgyvendintas renginys, todėl organizatoriai siekia suburti atsakingų, motyvuotų savanorių komandą, pasirengusią padėti Dainų šventės rengėjams, dalyviams ir žiūrovams. Savanoriais gali tapti asmenys nuo 18 metų bei vyresni.

 

Savanorių misija – talkinti šventės organizatoriams ir kūrybinių grupių vadovams repeticijų ir renginių metu, prižiūrėti tvarką renginių vietose, dalyti šventės atributiką, reguliuoti ir koordinuoti dalyvių ir žiūrovų srautus, padėti spręsti iškylančias problemas.

Organizatoriai taip pat labai kviečia medikus savanorius, galinčius ir mokančius suteikti pirmąją pagalbą. Laukiami ir profesionalai, ir medicinos studentai.

Norintys savanoriauti Dainų šventėje turėtų užpildyti registracijos formą tinklalapyje www.dainusvente.lt.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button