Vilniuje jau devintąjį kartą surengta „Le Diner en Blanc“ vakarienė. Paslaptyje laikyta ir daugiausiai intrigų sukėlusi šventės vieta šiemet – Gedimino prospektas. Iš įvairių Vilniaus centro dalių šios vietos link patraukė šimtai pasipuošusių ir švęsti pasiruošusių dalyvių. Jie tiesiog užtvidė centrinę miesto gatvę balta spalva. Vasaros uždarymo magiško vakaro raktas atsidūrė vilniečių ir miesto svečių rankose!

Viena iš šventės dalyvių Valentina Krickienė pasidalino, kad itin laukė šio renginio, kuriame dalyvauja jau kelintus metus iš eilės: „Draugų susibūrimo vakaras virto vienu romantiškiausių įvykių mano gyvenime – pernai, pirmąkart dalyvaudama, renginyje sutikau savo vyrą. Šiųmetėje „Vakarienėje baltai“ atšventėme mūsų draugystės metines. Man ir mano draugams tai – labai svarbus ir reikšmingas renginys.“

Pernai „Le Diner en Blanc“ romantiškoje atmosferoje šventės dalyvis Evaldas pasipiršo savo draugei Ritai. Na o šiais metais renginio metu tarp tūkstančio bendraminčių buvo atšvęstos ir poros vestuvės.  „Labai smagu, kad „Le Diner en Blanc“ atlieka savo pagrindinę misiją – jungti žmones, – kalbėjo viena iš organizatorių Valda Lukošiūtė. Jos kolegė Dovilė Butkienė pridūrė, kad draugystė ir meilė yra būtent tos kolonos, ant kurių jau daugiau nei trisdešimt metų laikosi pati „Le Diner en Blanc“ idėja, vienijanti daugiau nei dvidešimt tūkstančių dalyvių: „Per devynerius metus subūrėme gan didelę bendruomenę, kurios nariai stengiasi nepraleisti nei vieno „Le Diner en Blanc“ renginio. Žmonės čia ir susipažįsta, ir susitinka su senai nematytais draugais ir netgi švenčia vestuves. Šiais neramiais laikais gera matyti jungiančius, o ne skaidančius reiškinius.“

Tarp šventės dalyvių buvo galima sutikti ištikimus „Le Diner en Blanc” draugus: tinklaraštininkę Simoną Burbaitę, Urtę Mikelevičiūtę, plaukų stilistą Mantą Tautvaišą, kaip visada ryškų verslininką Žilviną Grigaitį, vyno ekspertę Daivą Mumgaudienę, verslininkę Liuciną Rimgailę, renginių organizatorę Rasą Barauskaitę ir kitus.

Renginio svečiams dainavo Augustė su grupe, ledais vaišino – “Dione”, svečiai vaišinosi prancūzišku vandeniu Perrier ir Vittel ir vieni laimėjo prabangų, naują Masserati automobiliį  visam savaitgaliui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

42 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist