Renginiai

Lapkritis „Kablyje“: legendos vizitas, didžiausias klubo renginys ir technofestivalis

Ilgėjančios lapkričio naktys – geros klubų palydovės, tad ir lapkritis – vienas stipresnių „Kablio“ sezono mėnesių. Jis kvies į didžiausią klubo renginį „Labirintas“, į vienos nakties technomuzikos festivaliuką „Knocturne“ ir ypatingo svečio The Hacker pasirodymą.

Lapkričio 8 d. į klubą sugrįžta elektroninės muzikos legenda The Hacker – jo pernykštis apsilankymas buvo toks, apie kokius rašomos dainos. Per neilgą pertraukėlę atlikėjas spėjo išleisti kūrinių tokiose kompanijose kaip „Pinkman“ bei Helenos Hauff kuruojamoje „Return to Disorder“ ir prikėlė pomėgį po kūriniais pasirašinėti tikrąja Amato pavarde.

Lapkričio 9 d. klubas supsis juodose bangose, kurias švelniai linguos Ignota – buvęs mados fotografas, netikėtai atradęs hipnotizuojantį techno- ir dėl jo metęs ne tik darbą, bet ir visą ankstesnį savąjį „aš“.

 

Na, o lapkričio 15 d. „Kablys“ kvies pasiklysti „Labirinte“. Didžiausias stoties rajone įsikūrusio klubo renginys pasitiks keturiose salėse, nepaprasta komanda: 999999999, Cosmo Viteli, Mantra bei Fractions.

Šeštadienis teks „Palmės diskotekai“ ir ištikimam „Kablio“ draugui, jau beveik rezidentui Dollkraut, kuris visada užkuria gerą vakarėlį, pagardintą gurmaniška muzika.

Ketvirtąjį mėnesio savaitgalį laukia naujienos. Penktadienio nakčiai į klubą atsikels Australijoje įkurta ir šiuo metu Prancūzijoje veikianti kompanija „Public System“. Jai atstovaus Myn – jos įkūrėjas, Years of Denial – tamsioje elektronikoje skendinti porelė bei NGLY, Vilniuje jau viešėjęs šalto EBM šalininkas.

 

Šeštadienį kartu su Manto T., SHN bei Jaroškos kuruojama naujiena „Hunt“ klubo organizatoriai tyrinės, koks skambesys bus aktualus rytoj ir pažindinsis su šviežiu talentu iš Suomijos – Sansibar.

Paskutinį lapkričio penktadienį klube vyks antrasis „Knocturne Ultimate“ vakarėlis, kuris dvi erdves pripildys šauniausiais ir įdomiausiais vietos bei užsienio talentais.

Klube per vieną naktį už pulto stos net šeši svečiai iš užsienio – Crystal Geometry, Stephanie Sykes, Velvet May, Luna Vassarotti, Roman bei VII Circle.

 

Galiausiai mėnuo bus užbaigtas su dar viena naujiena – Vaiper kuruojama mini serija „Prime“. Ji bus dedikuota urban, grime ir kitiems gatvės muzikos žanrams, kuriais žongliruos Hyperdub narė KG.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button