Renginiai

„Laisvės kelyje“ į Baltarusiją dalyvauti žada jau virš 30 tūkst. žmonių

Praėjusio penktadienio popietę „Laisvės Media Group“ komandos paskelbta palaikymo Baltarusijai akcija „Laisvės kelias“ susilaukė milžiniško susidomėjimo – per savaitgalį į gyvąją grandinę užsiregistravo jau virš 30 tūkst. dalyvių, atidaryta registracija į antrąsias „Laisvės kelio“ linijas. 

Rugpjūčio 23-ąją, istorinę Baltijos kelio dieną, 19 val. į „Laisvės kelią“ stoti kviečiami visi, neabejingi šių dienų įvykiams kaimyninėje Baltarusijoje. Gyvosios grandinės pradžia numatyta Katedros aikštėje, o pabaiga – prie Baltarusijos pasienio (Medininkų). 

„Be galo gera matyti tokį žmonių palaikymą ir vienybę. Šiandien Baltarusijoje vykstanti kova už laisvę  mums suprantama geriau, nei kam kitam – juk ir patys čia buvome prieš kiek daugiau nei 30 metų. – sako „Laisvės TV“ įkūrėjas ir vienas iš akcijos organizatorių Andrius Tapinas. – Prie mūsų per pirmąją dieną prisijungė „Stiprūs Kartu“ savanoriai, Vilniaus miesto savivaldybė, policija, Šaulių sąjunga, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. Laiko viskam surengti nedaug, tačiau turint tokį rimtą užnugarį viskas yra įmanoma. O mes drauge jau ne vieną kartą įrodėme, kad „neįmanoma yra tik nuomonė“.   

Renginyje dalyvauti ir kartu su tauta į gyvąją grandinę stoti žada Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Prezidentas Gitanas Nausėda. Akciją palaikyti planuoja ir kiti Lietuvos miestai – dalis savivaldybių jau organizuojasi autobusus, vežančius į „Laisvės kelią“, Palangos meras organizuoja palaikymo grandinę savo mieste. Londono lietuviai Haid parke taip pat žada tiesti simbolišką „Laisvės kelią“. Susidomėjimą prisijungti prie akcijos jau išreiškė latviai, estai bei ukrainiečiai. 

„Laisvės kelio“ metu vyks tiesioginė transliacija iš įvykio vietos. Taip pat, „Laisvės namuose“ įsikūrusioje „Laisvės TV“ studijoje žurnalistė Rita Miliūtė apie situaciją kaimyninėje šalyje kalbins ekspertus, prisijungti žada Baltarusijos atstovai. 


„Laisvės TV“ kviečia žmones, įmones, organizacijas bei savivaldybes registruotis į „Laisvės kelią“ ir sekmadienio vakarą kartu stovėti už laisvę. Aprangos kodas – balta. 

Nuoroda į renginį: https://www.facebook.com/events/1456246001229615/ 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

54 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ignas
Ignas
5 mėnesius

Gaila kad baltarusiai apie tai neinformuoti 🙁 Jokios info pas juos – Nedalyvaus?

Saulius
Saulius
5 mėnesius
Atsakinėti į  Ignas

Informuoti ir sužavėti palaikymu.🙂

Honor
Honor
5 mėnesius

Slykstus padarai

Emilija
Emilija
5 mėnesius

Laikykitės jūs ten! Labai tikiuosi, kad iš Alytaus veš autobusai, tai aš tikrai dalyvaučiau!

Back to top button