Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka kviečia į sausio mėnesio renginius, kurie visi yra nemokami, tik į kai kuriuos prašoma registruotis iš anksto.

Sausio 15 dieną 18 val. bibliotekos Didžiojoje salėje Muzikos studijos auklėtiniai kviečia į „Žiemos koncertą“, kuriame skambės pačios gražiausios studijos mokinių atliekamos dainos ir melodijos.

Sausio 16 dieną 18 val. Didžiojoje salėje vyks Modernios Raganos knygos „Po ledu“ pristatymas. „Magijos nereikia mistifikuoti, ji kasdien gyva kiekvieno mūsų gyvenime. Nereikia nuo jos bėgti ar ją neigti. Pati tikriausia magija yra kasdieniniai mūsų pasirinkimai, kuriais nuklojame savo gyvenimo kelią. Tai reakcijos į mus aplankiusias mintis ir veiksmai kylantys iš jų“, – taip į savo knygos pristatymą kviečia autorė. Pristatyme dalyvaus ir Kęstutis Kaupas, daugeliui žinomas kaip Debesų Pievos Piemuo. 

Sausio 17 dieną, penktadienį, 17 valandą Lietuvos ir Austrijos draugija kviečia į Lietuvos ir Zalcburgo žemės kultūrinių ryšių 50-mečio minėjimo vakarą, kuris vyks Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje. Vakare dalyvaus ir apie Lietuvos bei Zalcburgo bendradarbiavimą šiandien pasakos Austrijos Respublikos Garbės konsulas prof. dr. Vytautas Mizaras, LR Seimo, Lietuvos ir Austrijos draugijos nariai. Džiazo improvizacijas atliks pianistas LMTA prof. Artūras Anusauskas ir vokalistė Monika Austytė. Vakaro vedėjas – prof. Petras Kunca.

Sausio 18 d. 14 val. Dalykinės literatūros skaitykloje III aukšte vyks Algimanto Vėjalio fotografijų parodos „Vilniaus rapsodija“ pristatymas. 

Sausio 21 dieną 17 valandą austrų literatūros skaitykloje III aukšte vyks vokiškai kalbančių skaitytojų klubas. Tai išskirtinė bibliotekos tradicija, kuomet kartą per mėnesį vokiškai kalbantys skaitytojai susirenka pabendrauti vokiečių kalba. Šį kartą bus kalbama apie mėgstamas knygas bei eilėraščius.

Sausio 23 dieną 16:30-18:00 val. Didžiojoje salėje vyks diskusija apie Hanso Abrahamseno operą „Sniego karalienė“. Dalyvauja LRT muzikologė Jūratė Katinaitė, Šeimos ir moterų istorikė dr. Jūratė Leinartė, poetė Giedrė Kazlauskaitė. Moderuoja LRT kultūros žurnalistas Adomas Zubė. Tai LRT projekto „Žiemojimas su opera“ dalis. Projekto metu skirtingose Lietuvos viešosiose bibliotekose vyksta LRT KLASIKA radijo laidos „Pakeliui su klasika“ tiesioginės transliacijos, kurių metu diskutuojama apie operas. O pačių operų iš žymiausių pasaulio operos teatrų klausytis kviečiama šeštadienių vakarais. Hanso Abrahamseno opera „Sniego karalienė“ LRT KLASIKA eteryje – sausio 25 d. 18:10-21:00 val.

Sausio 28 d. 17.30 val. kviečia Skaitytojų klubas, kuriame aptarsime Didier Decoin knygą „Karpiai imperatoriui“. Skaitytojų klubo idėja – kas mėnesį bibliotekoje aptarti aktualią, didelio susidomėjimo sulaukusią ir visuomenėje tam tikrą rezonansą sukėlusią knygą. Susitikimai vyksta salėje „Po skliautu“, kuri yra pirmame aukšte Vaikų bibliotekoje.

Sausio 30 dieną 18 valandą  Didžiojoje salėje vyks „Atsargiai, duobė!“ – tarpdisciplininis pasirodymas, kurį atliks du meninių tyrimų atstovai: pianistas iš Estijos Jaak Sikk bei performerė ir režisierė Milda Sokolovaitė. Pasitelkdami tikrą istoriją apie dirigentą bei muzikos tyrėją Clive Wearing, kuris dėl savo atminties sutrikimo kas pusę minutės vis iš naujo praranda atmintį ir nuolat atsiduria užmaršties duobėje, atlikėjai semiasi iš šios istorijos įkvėpimo ir dialogų bei muzikos garsų sūkuryje kviečia pamiršti save. Renginys nemokamas, tereikia registruotis: https://www.eventbrite.com/e/atsargiai-duobe-tickets-86322463813

Šeimadieniai

Ikimokyklinio amžiaus vaikus kviečiame į Šeimadienius, kurių metu bibliotekininkės skaito knygą, o po to vyksta kūrybinės dirbtuvės. Sausio 18 dieną, šeštadienį, 12 valandą vyks L. Pinfold knygos „Juodas šuo“ skaitymai ir šuniukų dirbtuvėlės, o sausio 25 dieną, šeštadienį, 12 valandą – O. Čaklun ir J. Pilipčatinos knygos „Svajonė. Dream“ skaitymai ir paukštelių dirbtuvėlės. Registracija el. paštu [email protected]

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.