Šešerius metus vis daugiau stiliaus mylėtojų vienijantis renginys „Draugų spinta“ žiemos švenčių proga kviečia susitikti kultūrai dedikuotoje erdvėje „Gallery 1986“.

Visi, besiruošiantys gražiausioms metų šventėms, gruodžio 9-10 dienomis bus laukiami kalėdinėje mugėje, kurioje galės išrinkti dovanas sau ar artimiesiems.

„Renginys „Draugų spinta“ – erdvė prikelti daiktus antram gyvenimui ir perleisti juos į naujas rankas. Bendruomenė susikūrė iš noro dalintis daiktais, panaudoti juos dar kartą, prisidėti prie tvaresnės aplinkos.

Praėjusiais metais, artėjant žiemos šventėms sugalvojome kiek pakeisti mūsų įprastą renginio konceptą. Suorganizavome jaukų kalėdinį pop up su lietuvių kūrėjais, kurie pristatė savo darbus.

Renginys praėjo puikiai, sulaukė susidomėjimo ir gausaus lankytojų srauto, tad šiemet nusprendėme dar labiau išplėsti renginį ir keltis į didesnę erdvę“, – sakė organizatorės Milda Bajelytė ir Austėja Kuktaitė.

Dvi dienas truksiančiame renginyje bus galima susipažinti su daugiau nei 50 lietuviško dizaino vardų: Dainius Ščiuka, Hungry eyes, Lynx, Maar, Naked Noah, Nargiza Nurdinova, NO MORE, Noba Home, Soulty life, Listee, Paukšt studio, Pūga/73, SSTKMS, T2, ir tai tik keletas kūrėjų, kuriuos galėsite sutikti šį savaitgalį.

„Mūsų tikslas sukurti jaukią aplinką visiems bičiuliams, tiek rodantiems savo darbus, tiek norintiems juos įsigyti. Didžiausią dėmesį skiriame jauniems kūrėjams, kurie tik pradeda rodyti savo darbus. Mugės metu bus galima susipažinti su Liepos Aliukaitės, Marijos Petraitytės, Urtės Vosyliūtės ir Kotrynos Lipkevičiūtės dizainu. Kviečiame ne tik apžiūrėti ir atrasti jų kūrybą, bet ir susipažinti bei pabendrauti. Už kiekvieno kūrinio slypi svarbi mintis, kurią visada įdomu išgirsti gyvai. Taip pat neatsiejama ir labai svarbi mūsų renginių dalis yra muzika, todėl viso renginio metu vyks Radio Vilnius transliacija su mūsų bičiulių kruopščiai atrinkta selekcija.“

Urbanistinėse „Gallery 1986“ erdvėse atrasite keramikos dirbinių, knygų, juvelyrikos, nišinių kvepalų, dekoro elementų, įvairiausių rankų darbo žvakių, vinilinių plokštelių, aksesuarų, drabužių, natūralaus vyno, sidro, skanėstų, nuostabios kavos.

„Visa tai – puikios kalėdinės dovanos, kuriomis siūlome pasirūpinti nelaukiant paskutinės minutės“, – sakė renginio „Draugų spinta“ organizatorės.

Kalėdinis „Draugų spintos“ pop up vyks gruodžio 9-10 dienomis nuo 11 iki 19 val. „Gallery 1986“ (Kauno g. 32, Vilnius).

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/Drauguspinta/ 

Instagram puslapis: https://www.instagram.com/drauguspinta/ 

Daugiau infromacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/153355107854263 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist