Renginiai

Kur švęsti Mokslo ir žinių dieną? (Rugsėjo 1-osios renginių gidas 2022)

Mokslo ir žinių diena švenčiama rugsėjo 1 d. Pagal Lietuvos įstatymą ji yra atmintina diena. Pradėta švęsti nuo 1984 m. kaip Mokslo žinių diena.

Ši diena yra mokslo metų pradžia visose Lietuvos mokymo įstaigose. Dauguma renginių šią dieną įvyksta mokyklose, universitetuose, kolegijose, institutuose.

Šią dieną Vilniuje bei jos apylinkėse bus gausu renginių. Pateikiame renginių gidą:

 

Rotušės kolonada: JAUNIMO IR MOKSLO DIEN

Vilniaus rotušė kviečia į jau tradicija tampantį viešų kultūros renginių festivalį ,,Rotušės kolonada 2022“, kuris skiriamas Vilniaus Magistrato 635-osioms metinėms ir artėjančiam Vilniaus 700 metų jubiliejui.

Rugsėjo 1 d. 19 val. JAUNIMO IR MOKSLO DIENA. Dalyvauja visų Vilniaus miesto aukštųjų mokyklų dainų ir šokių ansambliai: ,,Jaunimėlis“, ,,Sietuva“, ,,Šviesa“, ,,Vingis“, ,,Voruta“, VU dainų ir šokių ansamblis.

Rugsėjo 1-osios atradimai muziejuje

Rugsėjo 1 d. 12.00–16.00 val. Valdovų rūmai

 

NEMOKAMI edukaciniai užsiėmimai šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais

Ruduo prasideda švente – Mokslo ir žinių diena. Mokykloje Jūsų laukia ne tik susitikimai su seniai matytais draugais ir mokytojais. Tyliai lūkuriuoja vadovėliai, sąsiuviniai, šviečia kompiuterių ekranai.

Mes irgi laukiame Jūsų Valdovų rūmų muziejuje – norime pasidalinti rūmų paslaptimis!

 

Rugsėjo pirmosios Tėvų ir vaikų festivalis

Pasveikinkime rudenį ir mokslo metus drauge Rugsėjo pirmosios Tėvų ir Vaikų festivalyje! Paruošėme Jums unikalų laiką, tai pirmasis tokio pobūdžio festivalis Lietuvoje, tad Jūs būtinai turite tai patirti ir sudalyvauti.

Ruošiame Jums didžiausią Lietuvoje pripučiamų batutų zoną: Kakės Makės batutai, Eliminatorius, Švytuoklė, Kamuoliatorius, Nieko Rimto čiuožykla, Švyturys, Tingiu-Nė-Krust ir daugėlis kitų pripučiamų pramogų lauks Jūsų ir Jūsų vaikučių.

Savo jėgas išbandyti galėsite mini sporto turnyruose, kuriuose bus skelbiami laimėtojai, kurių lauks prizų fondas.
Saugi, unikali ir pramogų pilna mažylių zona. Vaikučiai galės leisti laiką smėlio dėžėje, kamuoliukų baseine, šėlti muilo burbulų fiestoje. Taip pat lauks žaismingas animatorius, kuris užims vaikučius su žaidimais ir kūno piešiniais.

 

Kviesime Jus susipažinti su daug privačių mokyklų, kurios pasiruošė Jums pristatyti savo veiklas, edukacijų programas, supažindins su galimomis užklasinėmis veiklomis, galėsite teirautis apie galimybes ir skirtingas mokymosi programas.

Prekybos zonoje Jūsų lauks mokyklinių prekių mugė, kurioje galėsite įsigyti pilną mokinio krepšelį su didelėmis nuolaidomis ir dovanomis, nes festivalio dalyviams ypatingos sąlygos. Tad jei kažko trūksta mokslo metams, po festivalio grįšite pilnai pasiruošę!

Nepamiršome ir tėvelių, kurių festivalyje lauks didelė poilsio zona su maisto vagonėliais ir nealkoholinių gėrimų baru, muzika ir patogiais sėdmaišiais, kol vaikučiai pramogaus erdvėse, tėveliai galės atsipalaiduoti.

 

Bilietas – 20 Eur vienam vaikui (galioja tik tam pačiam asmeniui neišeinant iš teritorijos), tėveliai įleidžiami nemokamai.

Švęsk rugsėjo 1-ąją Nordikoje

Su jauduliu laukiama rugsėjo 1-osios, ypač mažųjų tarpe. Prieš akis nuostabus tobulėjimo kelias, kurio pradžią kviečiame atšvęsti prekybos slėnyje NØRDIKA.

Prie Čili įėjimo vaišinsime ledais, sultimis ir grill patiekalais, vaikus kviesime grilinti zefyrus, veiks dvejos dirbtuvėlės (centrinėje a. ir prie Senukų).

Kaip gi be batutų, piešimo ant veidukų ir purškiamų tatuiruočių? Žinoma, bus! Beje, svečiuose turėsime didžiulius transformerius, bei dar daug žaidimų, skanumynų ir linksmybių!!

Susimatome NØRDIKOJE rugsėjo 1 d. nuo 12 val.!

Rugsėjo 1-oji Baltajame Tilte

Sutikite mokslo metų pradžios šventę Baltame Tilte. Čia jūsų lauks ne tik jauki atmosfera ir skanus maistas. 18:00 val. kultinis virtuvės šefas Alfas Ivanauskas su VMG komanda stebins nepakartojamu azoto spurgų šou. O nuotaiką kels ir savo muzika dalinsis DJ.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button