Renginiai

Kur švęsti Heloviną (Halloween)? (Helovino renginių gidas 2019)

Helovinas − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami: „Pokštas arba saldainis“.

Helovinas švenčiamas daugelyje Vakarų šalių, o mūsų šalyje ši šventė sparčiai populiarėja.

MadeinVilnius.lt portalas pateikia įdomesnių renginių gidą sostinėje:

 

Nemokama ekskursija “Šiurpiosios Vilniaus istorijos”

Ką veikti Helovino vakarą? Išsiskaptuoti didžiulį moliūgą, pasipuošti kraują stingdančiu kostiumu ir klausytis šiurpių istorijų, vieną už kitą baisesnių. O jei paslaptingąją “vaiduoklių naktį” pavyks būti Vilniuje – net ir neturint moliūgo ar kostiumo, šiurpių istorijų netrūks, nes Vivid Vilnius kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į nemokamą ekskursiją “Šiurpiosios Vilniaus istorijos”. Prisidengę vakaro sutemomis, aplankysime paslaptingiausias senamiesčio vietas, pakelsime paslapties šydą nuo šiurpiausių meilės istorijų, lemtingų ir kraupių Vilniaus istorijos momentų, lankysime nelabųjų ir  vaiduoklių pamėgtus miesto kampelius. Kelionę šiurpiųjų Vilniaus istorijų pėdsakais pradedame spalio 31 d. 17.30 val. ir 19.30 nuo Mindaugo paminklo.

Moliūgų paroda “HELLOMoliūgai” Užupyje

Milžiniško susidomėjimo pernai sulaukusi šviečiančių moliūgų paroda Jono Meko skersvėjyje šiemet vėl sugrįžta į Užupį.

Kol Užupio Mekoje vyksta rekonstrukcija, renginio vieta keliasi prie Vilnelės: nuo Malūnų gatvės tilto iki Užupio tilto, nuo Tibeto Skvero iki pat Užupio Kavinės terasos.

 

HELLOMoliūgai paroda vyks nuo spalio 31 d. iki lapkričio 2 d.

Painiausias moliūgų labirintas Lazdynuose

Lazdynų „Ryto“ bendruomenė spalio 31 d. kviečia Helovynui sukurti painiausią moliūgų labirintą Lazdynų Šeimų parkelyje, už Architektų g. 152 pastato.

Ką reikėtų daryti? Spalio 31 d. nuo 16 val. atnešti savo moliūgą į Lazdynų Šeimų parkelį ir padėti šalia pasivaikščiojimo tako. Moliūgai bus laukiami iki pat vėlaus vakaro. Savanoriai padės suformuoti tikrą moliūgų labirintą.

 

Moliūgų parodą bus galima aplankyti iki lapkričio 2 d. vakaro.

Siaubą žadinantis „Avinėlių tylėjimas“ kino ekrane Helovino vakarą

Amerikos filmų instituto paskelbtame didžiausių visų laikų ekrano piktadarių sąraše lyderio poziciją užima žmogieną valgantis psichiatras Hanibalas Lekteris šimtams milijonų žiūrovų įsiminęs po filmo „Avinėlių tylėjimas“ (The Silence of the Lambs, 1991). Virtęs vienu baisiausių šiuolaikinės pasaulio literatūros ir kino personažu, jis kaip joks kitas iki šių dienų žadina kolektyvinę vaizduotę. Jau spalio 31 d., Helovino vakarą, su „Pamatyk kine“ žiūrovais iš didžiųjų „Forum Cinemas“ ekranų Vilniuje ir Kaune Hanibalą Lekterį įkūnijęs seras Anthony Hopkinsas sveikinsis ištardamas garsiąją frazę: „Labas vakaras, Klarise.“

Išskirtiniai „Avinėlio tylėjimo“ seansai įvyks spalio 31 d. „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, didžiausioje salėje, ir Kaune.

 

Helovyno vakarėlis: Marathon of Fright x Halloween Party

Paskutinę spalio naktį „Loftas“, kartu su studentų susivienijimu „Make Students Great Again“, kuris švenčia vienerių metų gimtadienį, kviečia praleisti su gąsdinančiai užvedančia muzika ir kraupiai gera nuotaika. Viskas, kaip vakarėliui ir priklauso: 2 scenos, DJ’ai, šviesos instaliacijos, geriausio kostiumo rinkimai ir šokiai iki paryčių.

Pirmajame „Lofto“ aukšte įsikursianti pagrindinė scena bus skirta Hip-hop, trap, reggaeton ir R&B stilių muzikai. Muzikine programa čia rūpinsis keturi DJ’ai: Michael Ballert, Balkan Andi, Disc Jokkel ir DJ Gnrl D. Tuo tarpu antrame aukšte įsikurs elektroninės muzikos scena, kurioje skambės Disco, House, Mnimal ir Techno stilių muzika. Už pulto čia stovės gerai Lietuvoje pažįstami Jaroška bei Anton Vostok, Speed Gonzo, o taip pat – vienas iš renginio organizatorių Lonja Weidemann – Lonja. 

Vakarėlio metu vyks ir krepšinio turnyras, tritaškių konkursas bei geriausio kostiumo rinkimai, kurių laimėtojams bus skirti specialūs prizai. 

 

Vakarėlio pradžia: 22.30 

Naktinis klajojančių sielų žygis Trakuose

Legendos byloja, kad tylią Vėlinių naktį, Varnikų girioje gali sutikti legendinių Lietuvos grafų- Tiškevičių sielas. Gal tai tik „bobučių“ pasakos, bet negalime nustygti vietoje patys tuo neįsitikinę. Pasak vietinių gyventojų, kiekvienais metais grafas Tiškevičius vis iškrečia išdaigų: tai praplaukia vaiduoklio šmėkla su savo prabangiąja jachta, tai pagrobia jauną miestelio sielą.

Mes kviečiame Jus prisijungi ir pagauti besiblaškančias Tiškevičių vaiduoklių sielas kraupią Vėlinių naktį.
Jūsų laukia mišrus 10km. žygis tamsoje, kuriame bendrausime, paskui žygiuosime tyloje, o pačioje ėjimo pabaigoje aplankysime kapines ir uždegsime žvakučių ant pamirštų kapų.

Data: 2019-10-31 20:00

Helovinas Zooparke

ŪūŪ pats baisiausias vakaras laukia visų Zooparko (Verkių g. 29, Vilnius) lankytojų Spalio 31 d.
Šikšnosparniai, moliūgai, tarakonai, aplink lakstančios beždžionės ir lemūrai… Ar pasiruošę baisybėm-linksmybėm?

– Nuo 17:00 val. mažieji lankytojai galės pasipuošti veidukus specialiu Helovino piešiniu!
– 17:00 – 18:00 val. moliūgų pjaustymo dirbtuvėles. Nepamirškite atsinešti savo moliūgą!
– 18:00 val. specialios linksmai-įdomiai-baisios ekskursijos po naktinį Zooparką.
– 19:00 val. labiau linksmas nei baisus orientacinis žaidimas.

Sportiškas Helovinas

Pasipuoškime “heloviniškai”, nusiteikime šventiškai ir SPALIO 31 d. nuo 18 val. iki 20 val. švęskime HELOVINĄ Fabijoniškių baseino ir sporto klubo grupinių užsiėmimų salėje (antrajame aukšte) drauge su mūsų TURBO pašėlusiais treneriais – VELNIU ERIKU, RAGANAITE RASA, VAIDUOKLIU GENADIJUMI ir FREDŽIU KRIUGERIU MINDAUGU!

Nuo 18 val. iki 19 val. treniruotė PASIUTĘS VELNIAS.

Nuo 19 val. iki 20 val. treniruotė SKRAIDANTIS VAIDUOKLIS.

Orientacinės varžybos – TRICK OR TREAT

Spalio 31 diena… Helovynas… Moliūggalvis blaškosi po Vilniaus miestą nuo durų iki durų bandydamas gauti saldainių, tačiau atidarius vieno namo duris, įvykiai pakrypsta labai bloga linkme…

Ar padėsite surasti dingusį Moliūgą helovyno naktį? Nutraukiame orientacinių varžybų tylą, šviečiame prožektoriais į dangų ir pristatome Jums orientacinį žaidimą “TRICK OR TREAT”

Žaidimas vyks vilnius.en.cx sistemoje (internetu). Visos užduotys bus pateiktos puslapyje kurį galėsite pasiekti telefonu ar kompiuteriu.

Puota ant raganų kalno

Spalio 31 d. solistas Liudas Mikalauskas leidžiasi į klajones po raganų kalną kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, kolektyvu, kuris garsėja netikėtomis meninėmis idėjomis bei žaismingomis interpretacijomis. Mistine atmosfera dvelkiantis tamsus rudens vakaras ir žavingi, charizmatiški, abejingų nepaliekantys atlikėjai atvers raganų kalno paslaptis.

Koncerto solistas Liudas Mikalauskas (bosas) – vienas žymiausių Lietuvos dainininkų, muzikinio projekto „Triumfo arka“ nugalėtojas, Kauno muzikinio teatro solistas ir daugelio tarptautinių konkursų laureatas. Solistas taip pat yra dažnas muzikos festivalių svečias Lietuvoje bei užsienyje. Dainininkas yra sukūręs daugiau nei 30 vaidmenų muzikiniuose spektakliuose. Tarp ryškiausių Liudo Mikalausko vaidmenų – debiutinis Figaro vaidmuo W. A. Mozarto operoje „Figaro vedybos“, Kapelijus – V. Bellini operoje „Kapulečiai ir Montekiai“, Mefistofelis – Ch. Gounod operoje „Margarita“ bei kiti.

Ekskursija šeimoms „Šiurpnakčio paslaptys“

Ar žinote, kur Vilniuje gyvena vaiduokliai, raganos ir šmėklos? Ekskursijoje visai šeimai „Šiurpnakčio paslaptys“ lankysime slapčiausius senamiesčio užkabarius, nupūsime praeities dulkes nuo seniai pamirštų šiurpokų istorijų, prakalbinsime šešėlius ir dvasias, gal ir jos mums atsakys?.. Keliausime per tas vietas, kurių nuo seno privengė bailieji, o drąsiausi sugalvojo, kaip ten jaustis saugiai – mes tas paslaptis irgi žinome! Ekskursijos turinys įdomus ir vaikui, ir suaugusiam, o forma pritaikyta vaikams: gausu žaidybinių ir interaktyvių detalių, nes taip vaikai lengviau įsimena ir sutelkia dėmesį.

Baisiai smagus Helovinas su Atrakcionai.lt

Nežinai, kur švęsti Heloviną? Spalio 31 dieną, ketvirtadienį, atlėk į Atrakcionai.lt pramogų erdvę prekybos centro OZAS trečiame aukšte! Čia tavęs laukia daugybė pripučiamų batutų, o pasipuošusių originaliais kostiumais – nuotykai ir staigmenos!

Vėliau, nuo 14 val., erdvė bus atvira visiems – mažiems ir dideliems, monstrams, raganoms ir pabaisiukams!

Vampyrų diskoteka ant Akropolio ledo

Švęsk Heloviną ant Akropolio ledo! Įspūdžių kupiname vakare tavęs laukia muzika, šokiai, baisiausio kostiumo rinkimai, Helovino Tattoo salonas bei speciali foto siena, prie kurios tikrai norėsi įsiamžinti. Renginio vedėjas – pats Grafas Drakula!

Visų atėjusių su kostiumais lauks atminimo dovanėlės!

Helovino vakarėlis ant ratų

Spalio 31d. organizatoriai kviečia šią mistišką šventę atšvęsti kitaip: su riedučiais, gera muzika ir linksmiausiu, o gal net – baimę keliančiu Helovino kostiumu.

Kuo nuspręsi tapti šią mistišką naktį – nesvarbu. Svečiuose laukiami ir burtininkai, ir raganos, ir gyvieji, ir numirėliai. Visiems pasipuošusiems Helovino kostiumu pasivažinėjimas Rolling City arenoje kainuos tik 3eur.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button