Renginiai

Kur švęsti Heloviną? (Helovino renginių gidas 2017)

Helovinas − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami: „Pokštas arba saldainis“.

Helovinas švenčiamas daugelyje Vakarų šalių, o mūsų šalyje ši šventė sparčiai populiarėja.

MadeinVilnius.lt portalas pateikia įdomesnių renginių gidą sostinėje:

 

Nemokama ekskursija “Šiurpiosios Vilniaus istorijos”

Ką veikti Helovino vakarą? Išsiskaptuoti didžiulį moliūgą, pasipuošti kraują stingdančiu kostiumu ir klausytis šiurpių istorijų, viena už kitą baisesnių. O jei paslaptingąją “vaiduoklių naktį” pavyks būti Vilniuje – net ir neturint moliūgo ar kostiumo, šiurpių istorijų netrūks, nes Vivid Vilnius kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į nemokamą ekskursiją “Šiurpiosios Vilniaus istorijos”. Prisidengę vakaro sutemomis, aplankysime paslaptingiausias senamiesčio vietas, pakelsime paslapties šydą nuo šiurpiausių meilės istorijų, lemtingų ir kraupių Vilniaus istorijos momentų, lankysime nelabųjų ir vaiduoklių pamėgtus miesto kampelius. Kelionę šiurpiųjų Vilniaus istorijų pėdsakais pradedame spalio 31 d. 18.30 val. nuo Mindaugo paminklo. 

Grand Halloween Carnival 2017

Ypatingas sostinės Tauro kalnas, traukiantis savo paslaptingumu, nuo seno vadinamas Velnio kalnu kvies šiurpiausią metų naktį praleisti kartu – Grand Halloween Carnival renginyje. Didžiausias Helovino karnavalas Lietuvoje kvies tą vienintelę naktį metuose tapti tuo, kuo panorėsite.

Tūkstantines minias elektroninės muzikos mylėtojų sutraukiantis Grand Halloween Carnival sugrįžta jau 4 kartą šįmet užkariaudamas dar didesnę erdvę ir plėsdamas muzikinius laukus. Klubinio gyvenimo mylėtojų kraują kaitins būrys profesionalų – apie 10 pasaulinio lygio užsienio DJ’ų bei Lietuvos Techno, Progressive, House, Deep ir kiti muzikos atstovai.

 

Profsąjųngų rūmai / Spalio 31 d. 20:00 val.

Junior Halloween Carnival 2017

Spalio 31 dieną, antradienį, 17 val. visi jaunuoliai bus laukiami Vilniuje ant tauro kalno profsąjungų rūmų salėje! Tai neužmirštamas vakarėlis tiems, kurie nėra sulaukę 18 metų, tačiau nori pajusti, ką reiškia tikras Helovyno kaukių balius.

Dauguma šventinių renginių yra skirti suaugusiems, tačiau Soundtraffik komanda rūpinasi ir jaunaisiais mūsų klubinėtojais.
Visi tėveliai gali būti ramūs – renginys BE ALKOHOLIO, tačiau barmenai suplaks pačius skaniausius nealkoholinius kokteilius. Apsvaigę jaunuoliai taip pat nebus toleruojami ir be papildomo paaiškinimo bus neįleidžiami į renginį.

 

Šokių aikštelę virpins visa eilė geriausių Lietuvos DJ, kurie užkurs tikrą pragaro ugnį ant scenos ir garantuos, kad šios moksleivių atostogos bus nepamirštamos! 

Ekstrasensinės ateities revizijos su būrėja

Ar Jurgis ir vėl tave apgaudinėja? Kiek turėsi anūkų? Kokia tavo ex bičo ateitis? Ar kada nors laimėsi milijoną?

Klausimų daug – pasirūpinsim atsakymais. Ta proga, užsakėm realią ir tikrą būrėją, kuri atsakys į tavo klausimus, kad pagaliau galėtum užmigti ramiai. Ir dar pavalgęs.

 

Būrėja Lidija bare tavęs lauks 15:00 – 18:00 (Kavinėje “Pienas ne vienas”). Atėjęs, užsisakyk bet kurių sausų pusryčių dubenėlį, gauk numeriuką, lauk savo eilės, o tada – apie visą ateitį tau bus papasakota kaip ant delno.

Ir iškart patariam turėti daugiau atminties telefone – visą dieną pienas baltą spalvą pakeis į juodą, barą gaubs tamsa ir baimė, o selfio su būrėja juk kasdien nepasidarytum. Tai tik perspėjam.

Kad būtų baisiau – dirbam ilgiau. Pieno ne vieno išgąščio ir riksmų diena prasideda 11:00, o baigiasi 20:00.

 

Helovinas Perkūnkiemyje

Kviečiame jus į smagią Helovino šventę, kuri vyks spalio 31 d., (antradienį) 19.00 val., prekybos centre Domus PRO (Bieliūnų g. 1)

Jūsų laukia: moliūgų pjaustymo dirbtuvės, šventinė foto sesija, Helovino kostiumų madų šou bei kraupiausio kostiumo rinkimai!

Uptown Bazaar Helovinas

Spalio 31 d., antradienį, Helovino alkis ir noras skaniai užkąsti veda tik Uptown Bazaar. Visų svečių nuo pat ryto laukia freaky, spooky, creepy LIGONINĖ! Kiekviena jos palata užsukusiems gurmanams paruoš beprotiškiausius helovininius pasiūlymus. Nuo 17 val. Jūsų veidus nemokamai grimuos Figaro Salonas meistrai. O nuo 19 val. pagrindinėje operacinėje įrankius galąs gerai žinomi muzikos chirurgai – No DJs su Viktoru Diavara ir saksofonistas Liutauras Janušaitis. Kad neliktumėte alkani prieš vaiduoklišką naktį mieste, užsukite ir išgąsdinkite mus. Tai puiki „pre party“ idėja kraupiausiai metų rudens šventei. Renginys NEMOKAMAS.

Laikykitės ten su Andriumi Tapinu

Helovynui skirtas specialus intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ spalio 31 dieną visus kviečia susiburti Menų fabrike „Loftas“. Laukia išskirtinis šou Helovyno tematika, vakarą pradedame jau 18:30 su muzikine programa – „Miss Sheep“ ir „Happyendless“.

Helovynas: Baisiai gražios

Kas per daug tas – Helovynas. Grožio peiliui liečiant mūsų mylimųjų moterų kūnus, kartais ir dažnai nutinka – Helovynas. Per dideli antakiai, per didelis biustas, per putlios ir neproporcingos lūpos, punktyru sužymėta oda, bintas ir grožio atributai viename. Taip dera tik kartą metuose. Materialistėje – spalio 31 dieną.

Svečiuose (iš Baltarusijos), ne kartą pas mus užėjusi kaip svečias – Helena G. Ir mūsų juvelyrinės deimantinis giliukas – Gilė.

Moliūgų šventė Jonažolių kaime 2017

Visų baisių ir draugiškų (ARBA baisiai draugiškų) laukiame SPALIO 31 d. nuo 18 val. pievelėje tarp 15 – 13 namų .

– bus raganos ARBATOS,
– atsineškite baisiai skanių SKANĖSTŲ,
– pasikvieskite DRAUGĄ,
– su savimi turėkite saldainį arba sugalvokite pokštą

Moliugai pievelėje renkasi nuo spalio 28 d. 17 val.

CrossFit Halloween party

Kaip ir kiekvieną rudenį, Amber CrossFit organizuoja Helloween’ą.

Preliminari renginio programa:
19:00 val. – Susitinkam šventiniam WOD;
20:00 val. – vakarėlis;
21:00 val. – baisiausio moliūgo rinkimai.

Kaip Helloween’ui ir priklauso, visi esate laukiami su kaukėmis ir kostiumais!

Vakarėlis prasidės nuo šventinio WOD, reikės paprakaituoti, tad atitinkamai pasirinkite savo kostiumus.

Taip pat kviečiame atvykti su savo gamybos moliugais, bus renkamas baisiausias moliūgas, taip pat bus renkami originaliausio kostiumo savininkai!

Vaikų Helovynas

Baisiausią metų dieną praleiskime kartu! Jūsų vaikučių lauks mūsų komandos paruošta programa su žaidimais bei įvairiomis užduotimis. Renginį ves Raganaitė, o kiekvienas vaikas gaus po dovanėlę!

Vaikus kviečiame ateiti su kostiumais, o kad tėveliams šventė neprailgtų, pasirūpinsime, kad ir Jums būtų ką veikti.

Renginio metu galioja įprastos įėjimo kainos.

Pasakų šalis, Saltoniškių g. 9, Vilnius (PLC PANORAMA)

Vampyrų PUOTA

Pačią baisiausią metų naktį, kviečiame į kruviną Vampyrų puotą… Voratinkliais ir krauju aptaškytoje, vampyrų kulinarinėje studijoje, ruošime vidurnakčio paslaptimi ir siaubu alsuojančią vakarienę… Gaminsime baisiausius patiekalus ir gersime nekaltų mergelių kraują! Meniu: Haloweeno sriuba su smirdančia gorgonzola, Nicos salotos su nukapotais pirštais ir vorais, Baklažanų užkepėlė su išluptomis akimis, Desertas- KRAUJAS.

Jau greit sulauksime saulėlydžio…, o tada, ateis mūsų-vampyrų metas, kai kraujas liesis laisvai…?

Kruvinos Vakarienės kaina – tik 20 eur. 

Valgyk ir Mylek / Palangos g. 1

The Addams Family Halloween

Spalio 31-osios vakarą Cheers pub barmenai eina ilsėtis ir savo vietas užleidžia Adamsų šeimynėles nariams!
Helovino vakarėlis su Adamsų šeimynėlės filmais ir kitais šiurpiais dalykais!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button