MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Keleivinių traukinių depe vyks pati didžiausia Valentino dienos fiesta

Vasario 15-osios nakties elektroninės muzikos gerbėjai laukia tarsi antrų Kalėdų. Šiemet neeilinėje vietoje – Vilniaus keleivinių traukinių depe – vyks pats didžiausias Valentino dienos renginys „GRAND Valentino Carnival“. Renginiui statoma 9-aukščio daugiabučio dydžio scena, kuri bus pagaminta iš Lietuvoje dar nematytų dekoracijų, o šokių aikštelę organizatoriai nakčiai perleis pasaulinėms techno muzikos žvaigždėms. 

3000 kv. m traukinių depo erdvė talpina tūkstantines minias, todėl Valentino dienos karnavalo lankytojų lauks daug staigmenų. Viena jų – įspūdingos dekoracijos, kuriomis rūpinasi olandai, kūrę įvaizdį tokiems festivaliams kaip „Qlimax“, „Gaasper Pleasure“, „Freqs of Nature“ ir kt. Renginiui taip pat ruošiamas lazerių šou ir kiti specialieji efektai, čia veiks parodos, kūrybinės dirbtuvės ir kitos meilės šventei dedikuotos pramogos. 

Renginio organizatoriai jau paskelbė pirmuosius atlikėjus, kurie drebins šokių aikštelę. Tai didžėjus iš Ukrainos – Spartaque, charizmatiškasis Mike Väth iš Vokietijos ir techno diva tituluojama italė – Sara Simonit. 

Ukrainietis Spartaque – techno gerbėjų gretose puikiai žinomas vardas. Didžėjus groja tokiuose festivaliuose kaip „Love Parade“, „Kazantip“, „Mayday“ ir daugelyje kitų tarptautinių renginių. 2005-aisiais išleidęs savo pirmąjį albumą, šiuo metu Spartaque gali pasigirti sukūręs daugiau nei 300 garso takelių, jis taip pat yra laikomas vienu labiausiai vertinamų atlikėjų techno muzikos pasaulyje. 

Mike Väth garsėja savo išskirtiniu stiliumi, todėl daugelis melomanų atlikėją laiko tikru skaitmeninio garso menininku. Jis puikiai sujungia elektroninį, techno ir hipnotinį būgnų skambesį, taip kurdamas unikalią, analogų neturinčią muziką. Mike Väth individualumas ir gebėjimas peržengti visas ribas žavi milijonus klausytojų visame pasaulyje, o pats atlikėjas nekantrauja, kuomet savo pasirodymu galės nustebinti ir Lietuvos publiką. 

Sara Simonit savo itališkame kraujyje glūdinčią aistrą nusprendė perkelti į techno muzikos ritmus, kurie greitai atrado savo klausytoją. Atlikėja kuria garso takelius įvairiems prekių ženklams, tarp kurių ir „Formulės 1“ lenktynės, ji taip pat groja didžiausiuose Europos ir pasaulio klubuose: „Ministry of Sound“, „The Egg“, „Envie Club“, „Miami“, „TBA“ ir daugelyje kitų techno bei elektroninės muzikos mekų. 

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį Užupyje galiausiai bus nupuošta eglutė

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (8-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

„Blitzrave“ skelbia dar vieną elektroninės muzikos architektą – H. Oaks

Evaldas Činga

Atidaryta penktoji „Muzikos salėje“ ir paskelbti klausomiausi 2018 metų įrašai ir albumai

Evaldas Činga

Omanas – vienintelė arabų šalis Vilniaus knygų mugėje

Donatas Andrijauskas

Vilniuje prasideda jubiliejinė 20-oji knygų mugė

ELTA

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika