Renginiai

Kasmetinėje kelionių parodoje – ypatingi „airBaltic“ pasiūlymai

Latvijos oro linijos „airBaltic“ dalyvaus kasmetinėje kelionių parodoje „Adventur 2018“, kuri vyks sausio 26-28 dienomis. Renginyje už ypatingą kainą bus galima įsigyti „airBaltic“ bilietų įvairiomis kryptimis.

Pasiūlymu bus galima pasinaudoti „airBaltic“ stende, perkant skrydžių bilietus iš Vilniaus į tokius laisvalaikio ir verslo miestus kaip Bordo, Lisabona, Ciurichas, Gdanskas, Londonas, Reikjavikas, Frankfurtas ir Budapeštas. Be to, specialios kainos bus taikomos ir tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną ir Rygą.

2017-aisiais „airBaltic“ iš Lietuvos savo skrydžių tinklo, apimančio Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Artimuosius Rytus, kryptimis pervežė 28 proc. daugiau keleivių nei 2016 metais. Pernai oro linijos į Lietuvą ir iš jos iš viso pervežė 373 909 keleivius.

Anksčiau šiais metais OAG analitikų, įvertinusių daugiau nei 50 milijonų skrydžių duomenis, „airBaltic“ buvo pripažintos punktualiausiomis avialinijomis pasaulyje. „airBaltic“ pasaulinio punktualumo reitingo viršuje yra pastaruosius keturis metus iš eilės. OAG duomenimis, „airBaltic“ skrydžių, jungiančių Baltijos šalis su oro linijų tinklu, apimančiu Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis ir Viduriniuosius Rytus, punktualumo įvertinimas siekia 90,01 proc.. Tai reiškia, kad daugiau nei 90 iš 100 „airBaltic“ skrydžių 2017 m. buvo įvykdyti laiku.

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino.


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button