Pirmą kartą Karoliniškių bendruomenė ir kiti kultūrai neabejingi vilniečiai galės pamatyti šio rajono bibliotekoje organizuojamą literatūros-muzikos festivalį „Karoliniškių ruduo“, kai visi renginiai nemokami, o knygų mugėje galima sulaukti netikėtų siurprizų.

Viename Vilniaus rajonų rudenį nuspalvins muzika ir literatūra. Karoliniškių rajono bendruomenė ir visi vilniečiai kviečiami į 2021 metų spalio 11–15 dienomis Karoliniškių bibliotekoje rengiamą literatūros-muzikos festivalį „Karoliniškių ruduo“. Be to, visomis dienomis nuo 10 iki 19 valandos veiks Knygų mugė su laimingomis akimirkomis, kai skaitytojai gali tikėtis itin gerų siurprizų.

Pirmadienį, spalio 11-ąją, 18 valandą, festivalį atidarys rengiamas poezijos ir muzikos vakaras „Purpurinis vakaras varva…”, kuriame dalyvauja aktoriai Eimantas Bareikis, Giedrius Arbačiauskas. Bus skaitomos ir dainuojamos legendinės poetės Dalios Saukaitytės eilės iš eilėraščių rinktinės „Purpurinis vakaras“. Dauguma jų, jau seniai virtusių dainomis ir dainuotų Vytauto Kernagio, Kosto Smorigino, Gyčio Paškevičiaus, naujai sukurtų G. Arbačiausko – vėl atgis aktorių lūpose ir primins apie svarbias žmogiškas vertybes, jausmus ir išgyvenimus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.