Renginiai

Kariūnai Kovo 11-ąją kviečia sutikti Kalnų parke

Kovo 10 d. 22.00 val., Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Kariūnų taryba organizuoja dainų ir prisiminimų vakarą „Kovo 11-osios laužai“. Kalnų parke ant istorinio Stalo kalno kariūnai jau aštuntus metus kviečia prie laužų kartu minėti vieną reikšmingiausių valstybės švenčių.

„Džiaugiamės, kad mūsų rengiamas vakaras suteikia žmonėms galimybę prisiminti, kad esame vieninga ir stipri tauta, – sako kariūnai. – Šventės metu žiūrovai galės pasidalinti savo prisiminimais, kuomet Lietuva dar nebuvo laisva, pasiklausyti įkvepiančių pranešimų ir dainų. Stengsimės užtikrinti, kad kiekvienas dalyvis pasijustų bendruomenės dalimi, ugdytų savo meilę Tėvynei ir turėtų įsimintiną, jaukų vakarą.“

Šiemet ne tik bus uždegti laužai, bet ir vyks viduramžių riterių kovos, karininkai ir kariūnai savo jėgas išbandys traukdami virvę, patriotinėmis dainomis džiugins kariūnų grupė „Vytis“ ir Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojas kariniam rengimui, bardas, pulkininkas leitenantas Valerijus Šerelis.

 

Mušant dvyliktai, kariūnai paleis dangaus žibintus, simbolizuojančius Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Bus giedamas Lietuvos Respublikos himnas, taip pat kariai atnaujins savo priesaiką Tėvynei.

Šis renginys kiekvienais metais pritraukia vis daugiau Lietuvos jaunimo, visuomenės, neabejingos Tėvynės istorijai, nūdienai ir ateičiai. Kasmet susirinkusiuosius nustebina renginių ir pasirodymų gausa.

Stalo kalną galima aplankyti iš T. Kosciuškos gatvės pusės, iš čia užkopus į kalną, patenkama į estradą. Galima tiesiai užkopti į kalną ir iš Olandų gatvės pusės, takelis yra tarp Krivių stotelės ir Vytauto Didžiojo Vilniaus karo muziejaus.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button