Jau aštuntus metus vyksiantis sveikos gyvensenos sklaidos renginys Vilniaus mieste kviečia visus šį šeštadienį, rugpjūčio 27 d., į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kur vyks įvairios „Žvalumo dienos“ veiklos. 

Kelios dešimtys sostinės sveikos gyvensenos organizacijų ir pavienių entuziastų ragins pajudėti ir atsipalaiduoti, pasisemti naudingų žinių, paskanauti sveiko maisto ir įsigyti sveikų produktų. Įkvepiančioje, išpuoselėtoje VU Botanikos sodo Kairėnuose aplinkoje, tolėliau nuo miesto šurmulio ir taršos, vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami praleisti visą dieną. Gražia sostinės tradicija tapęs renginys, prie kurio savanoriškomis pajėgomis prisideda gausi Vilniaus sveikos gyvensenos bendruomenė, stebins veiklų įvairove. Jos pasklis į žalias sodo erdves, skleisis pirčių garais ir plūduriuos ant vandens.

„Ši šventė – gražus jos iniciatorių – visuomeninės organizacijos „Lietuviškos pirties bičiulių draugija“ (LPBD) – ir Botanikos sodo Kairėnuose administracijos bendradarbavimo pavyzdys. Labai smagu, kad renginio gyvybingumą palaiko įvairių Vilniaus sveikatinimo veiklų organizatoriai. Kai kurie čia dalyvauja jau aštuntus metus, šventė kasmet sulaukia ir būrio naujokų. Šiemet, kaip ir anksčiau, turėsime svečių ir iš kitų Lietuvos regionų. Atvyksta dalyvių iš Trakų, Kauno, net pajūrio krašto“, – džiaugiasi renginio koordinatorė – LPBD narė Ramunė Žukauskienė.

Botanikos sodo teritorija bus suskirstyta pagal sritis, o veiklos vyks visą dieną, todėl visi norintys galės sudalyvauti net keliuose užsiėmimuose.

Renginio dieną vyks mankštos, paskaitos, veiks pirčių erdvė, bus galima įsigyti sveikuoliškų gaminių, maisto papildų, arbatų, natūralios kosmetikos ir kitų, aplinkai draugiškų, gaminių.

Norintys patekti į renginį, turės įsigyti botanikos sodo lankymo bilietus (bilietas suaugusiajam – 5 eurai, moksleiviams, studentams, pensininkams – 3 eurai, vaikams iki 7 metų – nemokamai. Dauguma renginyje vykstančių veiklų bus nemokamos, kainuos tik asmeninės procedūros, konsultacijos.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse greitai pasirodysiantį e. kontrolės automobilį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist