Renginiai

Kablio gruodis: legendinio „Minimal Wave“ kuratorė Veronica Vasicka, klubo numylėtiniai „Schwefelgelb“ ir kiti

Vilniaus „Kablys“ dalinasi paskutinio metų mėnesio planais, ir tai yra geri planai, ir jų yra daug. Nuo kasmetinių tradicijų iki esminio Berlyno leiblo „aufnahme + wiedergabe“ vizito, nuo Sakartvelo techno iki avangardinio dramenbeiso. Na, o dabar proga susipažinti su šiuo kalendoriumi iš artimiau.

Antrąjį mėnesio penktadienį ryškėja viena naujesnių „Kablio“ tendencijų – čia vis gausėja svečių iš Sakartvelo. Šįkart tai su močiute džiazo ansamblyje grojusi, klasikinį muzikinį išsilavinimą įgijusi ir savo šalies folklore įkvėpimo ieškanti Newa. Tuo pačiu ji ir legendinio klubo „Bassiani“ rezidentė, ir šviežia „Klockworks“ šeimos narė. Ją išgirsite „Hooked On“, gruodžio 13 d. Na, o gruodžio 14 d. į klubą grįžta halfstepo krikštatėvis, „Amar“ įkūrėjas, „Metalheadz“ bei „Commercial Suicide“ numylėtinis Amit, kuris kadaise mūsų klubą įvardijo kaip vieną geriausių vietų groti. Su juo po ilgesnės pertraukos į sceną grįžta „secretthirteen.org“ įkūrėjas S13.

Trečiąjį mėnesio penktadienį klube lankosi „aufnahme + wiedergabe“. Vienas svarbesnių Berlyno leiblų gali pasigirti subūręs daugiau nei dvidešimt svajonių atlikėjų, tarp kurių ir klubo numylėtiniai, garbės svečiai ir publikos simpatijos – „Schwefelgelb“. Faktas, kad jie bus. Bus ir leiblo įkūrėjas bei kuratorius Philipp Strobel. Na, o šeštadienį svečiuose itin solidžių leidybinių bendrovių „ESP Institute“ bei „Hivern Discs“ atstovas, sintetinio skambesio šalininkas Cleveland. Jis pasirodys „Tarp Dviejų Aušrų“.

 

O tada – šventės. Jų bus daug ir intensyvių. Pirmosios Kalėdų dienos vakaras bus dedikuotas šviesesniam ir šiltesniam skambesiui – juo pasirūpins „Palmės diskoteka“. Gruodžio 27 d. antram kartui į klubą sugrįžta jame tik šiemet debiutavusi VTSS. Toks atvejis nėra dažnas. „Tačiau kai atlikėja groja tokį techno, neturime kur dėtis,“ – sako klubo atstovai. Juolab, kad stiprūs „Knocturne“ metai reikalauja stiprios pabaigos.

Gruodžio 28 d. – ilgametė klubo tradicija: „Partyzanai“, draugai ir prijaučiantys apžvelginės, kas nuveikta per metus. Bus pora erdvių, bus gyvų pasirodymų, bus atributikos turgelis. Metus užbaigs dar viena tradicija – „Šviesus rytojus“, su dviem intensyvesnei elektronikai dedikuotomis erdvėmis ir būriu artimiausių klubo draugų bei dažniausiai čia grojančiu didžėjų. Na, o tarp savaitgalių dar ir keturi keturi šokami pirmadieniai. Toks tas „Kablio“ gruodis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button