Renginiai

„Kablio“ didžiojoje scenoje – spalvingas violončelės pasaulis

Nauji metai žada ne tik atsinaujinimą, bet ir platesnius horizontus sostinės kultūros baro „Kablys“ renginių programoje. Žodžių junginyje „Kablys + Kultūra“ pastaroji įgaus daugiau svorio.

Sausio 29 d. „Kablio“ didžiojoje scenoje pasirodys talentingas, lietuvių jau pamėgtas atlikėjas Justas Kulikauskas, geriau žinomas slapyvardžiu „Future Cello“.

Violončelininko koncertas „Beautiful World“ – tai žvilgsnis į pasaulį ir gyvenimą Justo akimis, nenutrūkstama kelionė į garsų, nuotaikų bei emocijų įvairovę. Kad ir koks netikėtas, keistas, baisus, jaudinantis ar neteisingas būtų pasaulis, jis kūrėjui vis vien yra neapsakomai gražus.

 

Justo violončelės stygose pinasi klasika ir skaitmeninė ateitis, o jo talentu pasitiki Naujų idėjų kamerinis orkestras, Asmik Grigorian, Petras Geniušas, Justė Arlauskaitė (Jazzu), Jurga Šeduikytė, Linas Adomaitis ir kiti scenos partneriai.

Sausio 29 d. „Kablyje“ publikos laukia neišsemiamų violončelės ir elektronikos galimybių potyriai su „Future Cello“. Bilietus platina bilietai.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button