Nauji metai žada ne tik atsinaujinimą, bet ir platesnius horizontus sostinės kultūros baro „Kablys“ renginių programoje. Žodžių junginyje „Kablys + Kultūra“ pastaroji įgaus daugiau svorio.

Sausio 29 d. „Kablio“ didžiojoje scenoje pasirodys talentingas, lietuvių jau pamėgtas atlikėjas Justas Kulikauskas, geriau žinomas slapyvardžiu „Future Cello“.

Violončelininko koncertas „Beautiful World“ – tai žvilgsnis į pasaulį ir gyvenimą Justo akimis, nenutrūkstama kelionė į garsų, nuotaikų bei emocijų įvairovę. Kad ir koks netikėtas, keistas, baisus, jaudinantis ar neteisingas būtų pasaulis, jis kūrėjui vis vien yra neapsakomai gražus.

Justo violončelės stygose pinasi klasika ir skaitmeninė ateitis, o jo talentu pasitiki Naujų idėjų kamerinis orkestras, Asmik Grigorian, Petras Geniušas, Justė Arlauskaitė (Jazzu), Jurga Šeduikytė, Linas Adomaitis ir kiti scenos partneriai.

Sausio 29 d. „Kablyje“ publikos laukia neišsemiamų violončelės ir elektronikos galimybių potyriai su „Future Cello“. Bilietus platina bilietai.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.