Renginiai

Ką veikti sekmadienį? Renginių kalendorius (20-asis metų savaitgalis)

Sekmadienis yra savaitės diena tarp šeštadienio ir pirmadienio. Katalikų šalys sekmadienį yra šventa diena, laikoma, kad šią dieną nereikėtų dirbti.

MadeinVilnius.lt pristato šio sekmadienio (gegužės 20 d.) renginių kalendorių.

Šeimyniški graikiški ilgojo stalo pusryčiai

Taip taip, jums nepasigirdo, šį sekmadienį mūsų pusryčiai ne tik šeimyniški, bet dar ir dideli, sotūs ir graikiški!

 

Rudenį jau kartą graikiškus pusryčius pas mus ruošę trys draugai Antakalnio graikai Christos, Dimitris ir Iljas šįkart pusryčiams ruošti prikalbino patį tikriausią graikų šefą – Simon Raptis! Jis pasirūpins, kad šis jūsų sekmadienis būtų tikrai skanus ir sotus.

Tad jūsų lauks ne tokie jau ir girdėti tradiciniai graikiški patiekalai: Gemista (įdarytos daržovės be mėsos) ir Soutzoukakia Smyrneika (mėsos kukuliai pomidorų padaže).

Pradžia: 11:00 val.
Vieta: Miesto Laboratorija

 

Nemokama Zumba fitness treniruotė su Kamile Narkute

Kviečiame į Zumba fitness NEMOKAMĄ treniruotę Vingio parke, kavinės Picnic bistro pievelėje su zumbos trenere Kamile Narkute.

Zumba fitness tai aukšto intensyvumo kardio treniruotė, kurioje linksminamės ir deginame kalorijas.Treniruotė yra paremta Lotynų Amerikos ritmais, todėl ir šokame reggaetoną, salsą, bachatą, socą, merengue ir kt. šokio stilius.

Dar nebandei? Ateik ir išbandyk, griebk draugą- draugę ar dukrą į parankę. Ateik pasilinksminti su sertifikuota zumbos trenere, bei pedagoge Kamile Narkute. Kamilė moko Zumbos subtilybių ir mažus ir suagusius.

 

Pradžia: 12:00 val.
Vieta: M. K. Čiurlionio g. 98

Sekmadieninis žygelis Belmonto apylinkėmis

Gegužės 20 d. (sekmadienį) nuo 14 val. kviečiame sudalyvauti trijų valandų trukmės pėsčiųjų žygelyje Belmonto miške ir Vilnios pakrantėmis. Vykti autobusais 6G, 27, 34, 37, 74 iki „Srovės“ stotelės S. Batoro gatvėje. Ten pat, Srovės gatvėje ir prie autogaražų galima palikti automobilius. Žygiui vadovaus Rymantas Genys.

Pradžia: 14:00 val.
Vieta: Belmontas

 

Big Green Egg’s Flavour Fair Lietuva 2018 festivalis

Tai svarbiausias kulinarinis metų renginys – Big Green Egg Flavour Fair. Geriausi šalies šefai, dėmesys naujausioms tendencijoms ir maisto gaminimo būdams, pramogos vaikams ir būriai EGG gerbėjų – gastronominės linksmybės garantuotos!

Renginyje daug dėmesio skiriama parodomosioms pamokoms, tradiciniams produktams, gryniems skoniams, patarimams, kaip naudotis Big Green Egg kepsnine. Mokykitės iš profesionalų, klausinėkite, mainykitės idėjomis ir, visų svarbiausia, būtinai visko paragaukite!

Pradžia: 11:30 val.
Vieta: Žaliųjų Ežerų gatvė 49

 

Vasaros Sezonas Blusturgis 2018

Kviečiame surinkti visus savo nenaudojamus daiktus ir turguje surasti jiems naujus šeimininkus. Dalyvauti gali visi, reikia tik užsiregistruoti, užpildant dalyvio anketą. Beje, pirmojo turgaus vietos ištirpo per kelias dienas, todėl jau rezervuojam stalus ir kabyklas kitam kartui ir džiaugiamės dideliu susidomėjimu.

Šis sekmadienis bus skirtas visoms vasaros pasiilgusios miesto stileivoms ir jų garderobo atnaujinimui. Vėliau planuojame surengti vaikiškų prekių, knygų, sendaikčių, rankdarbių Blusturgius.

Į Vasaros terasą kiekvieno sekmadienio popietę lankytojai kviečiami ne tik pirkti ar parduoti daiktus, susitikti su kaimynais ar draugais ir būtinai išbandyti bei atrasti kažką naujo!

Pradžia: 12:00 val.
Vieta: Vilniaus g. 39

Koncertas tarptautinei šeimos dienai paminėti Šeškinėje

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. JTO iniciatyvai pritaria ir Tarptautinė Kolpingo draugija.

Pasak Lietuvos Kolpingo draugijos nacionalinės sekretorės Linos Kalibataitės, žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos – nepaisant to, kokią vietą šeima užima visuomenėje. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. Nepaisant greitų socialinių pokyčių, šeima – kiekvienos visuomenės stabilumo centras. Kiekvienoje kultūroje šeima yra žinoma kaip patikimiausia solidarumo forma, garantuojanti visuomenės išlikimą.

Asmenys, kaip socialiniai individai, priklauso vienas nuo kito. Tai ypač aktualu tuo metu, kai vaikai auga ir šeima jiems suteikia saugią aplinką. Vaikų raidai labai svarbu, kad juos augintų abu tėvai – motina ir tėvas.

KVIEČIAME VISUS ATVYKTI Į ŠEŠKINĖS BENDRUOMENĖS CENTRĄ GEGUŽĖS 20 D. 15 VAL. IR PASIKLAUSYTI ŠEŠKINĖS ANSAMBLIO ,,AUKSINIS RUDUO” KONCERTO.

Pradžia: 15:00 val.
Vieta: Šeškinės gatvė 28

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button