Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Šią dieną motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus.

„MadeinVilnius.lt“ pateikia Mamos dienos renginių gidą, kurie vyks Vilniuje ar netoli sostinės.

Motinos diena Gedimino pilies bokšte

Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Šios šventės proga Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia šeimas į kūrybines popietes ir dirbtuves, kurių metu vaikai savo rankomis sukurs dovaną brangiausiam pasaulyje žmogui – mamai.

Nuotaikingoje popietėje Gedimino pilies bokšte paslaptingos legendos nukels mus į laikus, kai Lietuvą valdė kunigaikštis Gediminas. Kokią reikšmę turėjo kunigaikščio sapnas apie Geležinį Vilką? Edukacinio užsiėmimo metu vaikai gamins dovanėlę ir galės ją įteikti mamai ypatingoje vietoje – Gedimino pilies bokšto apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria visa Vilniaus panorama.

Registracija

Motinos diena Vilniaus mieto bastėjoje

Praleiskite motinos dieną neįprastoje vietoje – Vilniaus miesto gynybinės sienos bastėjoje. Čia kadais gyveno mitinė būtybė Baziliskas, o dabar renkasi smalsiausi ir kūrybiškiausi. Po bastėjos skliautais gimsta nuostabūs kūriniai. Kviečiame į edukacinį užsiėmimą šeimai, kurio metu vaikai gamins dovanėlę mamai, o ją įteikti galės aikštelėje, nuo kurios atsiveria Vilniaus senamiesčio ir Užupio panorama.

Registracija

Motinos dienai skirtas koncertas „Mylinčios ir mylimos“

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ kartu su Vilniaus „Akropoliu“ kviečia į Motinos dienai skirtą koncertą „Mylinčios ir mylimos“, kuriame pasirodys didžiulis būrys šalies atlikėjų. Koncertas vyks gegužės 5 d., sekmadienį, nuo 12 iki 17 val. šalia Vilniaus „Akropolio“.

Apie pusšimtį gražiausių kūrinių šventiniame koncerte atliks ir būrys šalies scenos senbuvių, tarp kurių Stano, Ruslanas Kirilkinas, Vilniaus Gospelo choras, Soliaris, Deividas Bastys, Gražvydas Sidiniauskas, ir ryškiausi jaunosios kartos atlikėjai – Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis, Karolina Lyndo, Elizabeth Olshey bei kiti.

Koncerto metu šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ bus eksponuojama ir „Mamų unijos“ fotografijų paroda „Mylinčios ir mylimos“. Parodyta keliose nedidelėse erdvėse Lietuvoje ir Airijoje, šiluma spinduliuojanti ir jautrias istorijas pasakojanti paroda grįš į sostinę. Unikaliuose nuotraukose fotografės atskleidė 14 vėžiu sergančių vaikų ir jų mamų portretų. Po koncerto paroda bus perkelta į Vilniaus „Akropolio“ vidaus erdves.

MUZIKA MAMAI

Šventiniame GALA koncerte skambės muzika, kuri virpino širdis prieš daugelį metų ir dabar. Kuri skambėjo klasikos salėse, meno svetainėse ir svaigino jaunas širdis šokių salėse. Tai muzika, kuri ir dabar nepalieka klausytojų abejingų.

Profesionalių menininkų ansamblis pateiks gražiausius kūrinius, kurie suskambės naujomis spalvomis.

Koncerto atlikėjai: Kristina Zmailaitė (sopranas), Edmundas Seilius (tenoras), Styginių kvartetas Art Vio, Maestro Vytautas Lukočius (klavišai).

2019-05-05 18:00. Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30

Šeimos pusryčiai MAMOS DIENA

Artėjant Mamos dienai Say Yes To Mom x Hands up x Time 4 Pizza draugiškiausioje aplinkoje šeimoms Uptown Bazaar vėl kviečia susitikti ir popietę praleisti dirbtuvėse vaikams ir tėvams. Šį kartą puryčius dovanojame ir susipažinti su mumis kviečiame visiškai NEMOKAMAI!

Renginio metu laiko mašina keliausime į ateitį ir blynus kepsime su tikra 3D blynų spausdinimo mašina – robotu! VGTU „LinkMenų fabrikas“ suteiks unikalią galimybę patiems vaikams išsikepti norimos formos ir dydžio blynus bei visą darymo procesą stebėti gyvai.

Renginio data: Gegužės 5D, Sekmadienis
Renginio pradžia: 11:00
Trukmė: 3 val.
Renginio vieta: Uptown Bazaar, Kauno g.16, Vilnius.

Pakviesk mamą į kiną

Kada paskutinį kartą praleidote dieną su mama? Kada niekur neskubėjote, šnekučiavotės, dalinotės prisiminimais ir svajonėmis?

Artėjant Motinos dienai kino teatras „Pasaka“ tradiciškai kviečia padovanoti mamai brangiausią dovaną – laiką kartu. Sekmadienį, gegužės 5 d. pakviesk mamą į kiną! Skelbiame šventišką akciją – visoms į kino teatrą savo vaikų atlydėtoms mamoms tądien bilietai į visus kino filmus bus nemokami.

Motinos dienos akcija galios visoms mamoms, kurias į kino teatrą atsives jų vaikai, kartu žiūrėsiantys filmą. Nebus ribojamas nei mamų, nei vaikų amžius ar pasirinktų filmų skaičius, tad kino teatre su mama bus galima praleisti nors ir visą dieną.

MAMA, TAU

Kartu su Lietuvos nacionalinės filharmonijos soliste, už nuopelnus Lietuvos kultūrai apdovanota garbingomis premijomis, kurių tarpe – Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžius, žymia dainininke Judita Leitaite, ansamblio „Vilniaus divertismentas“ parengtoje programoje skambės populiari instrumentinė ir vokalinė retro muzika. Girdėsime visiems gerai žinomas dainas iš garsių XX a. miuziklų bei kino filmų („Sugrįžki į Sorento“, „Šerburo lietsargiai“, „Iki pasimatymo, Roma“ ir kt.) bei ansamblio atliekamą nemažą pluoštą instrumentinių to paties laikotarpio muzikos kūrinių – retro melodijų, kurių tarpe skambės užburiančios kompozicijos „Diena ir naktis“, „Mėnesienos serenada“, „Vyras ir moteris“ bei daugelis kitų. Visų kūrinių aranžuotes, jautriai atskleidžiančias šių nostalgiškų melodijų grožį, specialiai ansamblio „Vilniaus divertismentas“ koncertams parengė kompozitorius, pianistas bei dirigentas Tomas Leiburas.

2019-05-05 15:00. Užutrakio dvaras, Užtrakio g. 17, Trakai

Savaitgalinis šventinis žygelis iki Sakiškių atodangos

2019 m. gegužės 5 d. (sekmadienį) nuo 13 val.,4 val. trukmės pėsčiųjų žygis Neries pakrantėmis iki Sakiškių atodangos, puiki proga MOTINOS dieną praleisti aktyviai gamtoje. Vykti autobusu Nr. 17 iki st. „Antaviliai“. Iš Antakalnio transporto mazgo jis išvyksta 12.29 val. Automobiliais važiuoti Nemenčinės plentu iki Antavilių ženklo ir sukti dešinėn. Automobilius parkuoti prie Antavilių g. Nr. 6 (aikštė prieš parduotuvę. prie buvusių dvaro rūmų). Maršrutas žiedinis. Žygiui vadovauja Rymantas Genys (tel. 8605 42354). Kviečiame. Žygis nemokamas, registruotis nereikia. Griebkite Mamas, Močiutes už rankų, o Mamos savo mažuosius ir pirmyn!

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist