Renginiai

Jau 19-tas pirmadienio mitingas Katedros aikštėje

Pirmadienio mitingų maratonas skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio mitingo tema: „Jokių nuolaidų RuSSijai“.

Pirmadienio mitinguose kultūrininkai, politikai, visuomenės veikėjai. Išgirsime naujausias žinias iš Ukrainos. Pirmadienio mitingai vyks kiekvieną pirmadienį tol, kol Ukraina paskelbs pergalę prieš fašistinį putiniškąjį okupantą.

Atskiras prašymas: šiame mitinge prašome žmonių su protestų plakatais pasisakyti mitinge, pasidalinti savo patirtimis, tribūna atvira.

 

Mitingų organizatorius ir vedėjas Arkadijus Vinokuras, aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 metais dalyvavo visose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jie buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti. Jis skaitė savo rašytus eilėraščius švedų kalba mitinguose.

Pirmadienio mitingo dalyviai:

  • Faina Kukliansky – Lietuvos (litvakų) žydų bendruomenės pirmininkė
  • Audrius Butkevičius – pirmasis Lietuvos krašto apsaugos ministras, šiandien daug prisidedantis prie pagalbos Ukrainai.
  • Jaromir Boukrejev – kariavęs Azovo batalione 2015 metais ir tik ką grįžęs iš Ukrainos fronto, specialių dalinių karys
  • Nataliya Kolegova – Labdaros organizacijos „Dopomoga“, padedančios represuotiems baltarusiams ir pabėgėliams iš Ukrainos, direktorius
  • Sergej Bulba – opozicionierius, Baltojo legiono įkūrėjas ir nevyriausybinės organizacijos Baltarusija 2.0 vadovas. Jis padeda baltarusių karinėms organizacijoms Ukrainoje.
  • Olga Makarenko – ukrainietė dainininkė iš Odesos, liaudies ansamblių „Divorgai“ ir „Ūsuotieji deimantai“ vadovė.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
46 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button