Renginiai

Japoniškame sode pradėjo žydėti azalijos

Japoniškas sodas SEI SHIN En, įsikūręs Vilniaus centre, kviečia pasigrožėti pradedančiomis žydėti azalijomis. Taip pat, jas raudonais lapeliais ir baltais, kaip pakalnučių žiedais papildo vadinamasis sodo drugelis – Bereinutis (Pieris).

Azalijos, lot. Azalea „Tunis“ ir „Rosy lights“ – labai svarbus augalas japoniškuose soduose. Jos sukuria sodo jap. tamamono – apvalų, pusiau sferinį vaizdą. Jų rausvai raudoni žiedai padeda sukurti japoniško sodo ramybės jausmą. Dažnai komponuojami po 3, 5 ir 7. Nelyginis skaičius dažnai sutinkamas japoniškuose soduose tiek augalų, tiek akmenų komponavime.

Įėjimas nemokamas ir be registracijos, bet Japoniškas sodas SEI SHIN En būs dėkingi už paramą sodui, kuri bus skirta sodo priežiūrai:

 

sekmadienį (gegužės 12 d.) nuo 11 iki 17 val.

Ekskursija

MOKAMOS EKSKURSIJOS PO SODĄ IR JAPONŲ KULTŪROS NAMUS + japoniškos Matcha arbatos ragavimas . Jos metu daugiau sužinosite apie japonišką sodą Sei Shin En, japonų kultūrą ir paragausite japoniškos matcha arbatos ir saldumynų, bei sužinosite apie arbatos ceremoniją.

Šeštadienį (gegužės 11 d.) nuo 14 iki 15.30 val.
Sekmadienį (gegužės 12 d.) nuo 11 iki 12.30 val, ir nuo 15 iki 16.30 val.

 

Trukmė: 1.30 val.
Kaina : 8 eur. suaugusiam, 6 eur. vaikams (nuo 9 m.), paaugliams, studentams, senjorams

Ekskursijai būtina registracija el. paštu [email protected], arba tel. 8 67715588. Taip pat, galima tartis dėl privačios ekskursijos kitu laiku (nuo 3 žmonių).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button