Renginiai

Įmonės antrą kartą varžysis dėl geriausios komandos taurės

Išaušus ankstyvam pavasariui įvairių verslo sektorių įmonių kolektyvuose jau vyksta sujudimas prieš artėjantį turnyrą „Įmonių Taurė“ 2017.

Nors jokio specialaus pasiruošimo šiam renginiui nereikia, laukimo jaudulys jau kuris laikas užvaldęs renginio dalyvius.

Apie idėją rengti turnyrą „Įmonių Taurė“ pasakoja išskirtinių ir interaktyvių renginių agentūros „Didieji žaidimai“ įkūrėja ir direktorė Rūta Čepytė.

 

Kaip gimė idėja organizuoti turnyrą „Įmonių Taurė“ ?

Ar girdėjote turnyrus kur varžytųsi vaistininkai, logistai ar pavyzdžiui finansų specialistai? Reklamos kūrėjai, programuotojai jau daugelį metų turi kur pasivaržyti, pakonkuruoti ir būti apdovanotais. Norėjau sukurti koncepciją, kuri neapibrėžtų vieno sektoriaus įmonių.

Kaip vyksta turnyras?

 

Vakaro metu komandos rungiasi trijuose turuose. Dalyvių laukia protų mankšta, šifromanija ir kūrybinė užduotis. Galutinis rezultatas skaičiuojamas pagal visų trijų turų vidurkį.

Kuo šie turai ypatingi? Kokių žinių reikia dalyviams?

Įvairiapusiškumas ir komandinė dvasia yra sėkmės garantas! Protų mankštoje svarbus bendras išprusimas, žinių sritys nuo kino repertuarų ar net iki matematikos. Šifromanijos ture geriausiai pasirodys komandos, kurios gebės greičiausiai susiorientuoti ir pateikti teisingus atsakymus užduočių, išmėtytų po visa renginio vietą chaose. Galiu išduoti, kad bene laukiamiausias ir vėl sugrįžtančių dalyvių turas yra kūrybinė užduotis. Pernai komandos konstravo savaeigę mašiną, galime užtikrinti, kad šiemet laukia ne mažiau įdomi užduotis!

 

Kokiu būdu galima patekti į šį renginį? Ar dar galima užregistruoti savo įmonės komandą?

Registruotis vis dar galima turnyro „Įmonių taurė“ internetiniame puslapyje www.imoniutaure.lt. Labai džiaugiamės, kad šiemet ir vėl grįžta pernai metų dalyviai. Įmonės netgi deleguoja po kelias komandas. Smagu matyti jau pažįstamus veidus, nusiteikusius šiemet iškovoti taurę savo įmonei.

 

Ką patartumėt komandoms norinčioms šiemet laimėti turnyrą „Įmonių taurė“?

Mūsų šūkis: „Viena dvasia. Viena komanda. Viena pergalė“, manau jis puikiai atskleidžia sėkmės receptą ne tik renginyje „Įmonių taurė“, bet ir kasdieniniuose darbuose.

Antrą kartą Lietuvoje organizuojamas geriausios įmonių komandos turnyras šiemet vyks Kovo 30 dieną Litexpo parodų rūmuose. Turnyre petys į petį susigrums 60 komandų iš įvairių verslo sektorių ir stengsis laimėti 2017 metų „Įmonių taurę“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button