Renginiai

IKEA vaikams organizuos ekskursijas po parduotuvę: pasakos apie Švediją

Jei dar nesate buvę Švedijoje, dabar puiki proga apsilankyti. Lėktuvo bilietų ieškoti nereikės: kelionė po šią šalį laukia Vilniuje, iš Švedijos kilusioje IKEA parduotuvėje. 1-6 klasių moksleivių grupės kviečiamos registruotis edukacinei ekskursijai „Kelionė į Švediją“, kurios metu lauks pasakojimai apie šios šalies gamtą, kultūrą ir tradicijas. Be to, ekskursijas vesiantys IKEA  darbuotojai papasakos apie tvarumą, kvies į tradicinę švedišką kavos pertraukėlę „fika“.

„IKEA gimė Švedijoje ir šios šalies šaknys yra mūsų prekės ženklo ir vertybių, kuriomis vadovaujamės, pamatas. Švedijos gamtos, kultūros, tradicijų įtaką galima jausti IKEA asortimente, jo spalvose ir stiliaus grupėse, dėmesyje gamtai kiekviename veiklos žingsnyje, Švediško restorano meniu. Interaktyvių ekskursijų metu vaikus kviesime pažinti šalį šiek kiek kitaip: vaikštant po prekybos salę sužinoti, kaip gimė švediški baldų pavadinimai ir ką jie pasakoja apie šalį ir jos gamtą, išgirsti istorijų apie garsius Švedijos žmones bei personažus, paragauti švediško maisto ir susipažinti su kultūra. Darbuotojai moksleivius stengsis įtraukti pasitelkdami viktorinas, žaidimus, taip pat supažindins su švediška kavos pertraukėle „fika“, – sako IKEA Lietuva rinkos vadovė Jolita Juodzevičienė.

Ji priduria, kad gamta, metų laikai, šviesa ir svarbus namų vaidmuo gyvenimui Švedijoje daro didelę įtaką. Per amžius tai lėmė, kaip žmonės gyvena ir kaip įrenginėja namus. Šis ryšys su gamta taip pat turi įtakos tam, kaip šalis rūpinasi aplinka ir sprendžia tvarumo klausimus.

 

„Siekiame prisidėti ugdant ateities kartas, atsakyti į vaikams kylančius klausimus ir paskatinti jų smalsumą. Per praktinius švediškos kultūros pavyzdžius norime supažindinti vaikus su Skandinavijos šalimi, suteikti jiems papildomų įžvalgų apie gamtos tausojimą, saugumą ir kitas kasdienes temas“, – teigia IKEA atstovė.

Nemokamos edukacinės ekskursijos 1-6 klasių moksleiviams IKEA parduotuvėje Vilniuje skirtos klasėms, stovyklų ar neformaliojo ugdymo grupėms iki 30 vaikų. Numatoma užsiėmimų trukmė apie 2 val. Vasarą ekskursijas planuojama organizuoti du kartus per mėnesį, o nuo rugsėjo – kas savaitę. Grupės kviečiamos registruotis čia.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button