Atšventę Velykas Lietuvoje džiaugsimės tiek gerėjančiais orais, tiek didžiule renginių įvairove. Balandį renginių mylėtojus kvies į sceną vienam vakarui sugrįžtančios „69 danguje“ merginos ir tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“, o Vilniuje išvysime pasaulio ledo čempionato kovas.

Kol Justinas Jarutis specialioje „Red Bull SoundClash“ dvikovoje rungsis su GJan, sostinėje po dešimties metų pertraukos kovosianti Lietuvos ledo ritulio rinktinė 2024 m. IIHF pasaulio ledo ritulio čempionate (I divizionas, B grupė) kovos su Ukrainos, Kinijos, Estijos, Nyderlandų ir Ispanijos rinktinėmis. Tuo metu Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kvies žiūrovus išvysti atsinaujinusią koncertų salę.

Adriano Celentano „tribute“ šou

Balandžio 1-6 d.  (Alytus, Panevėžys, Kaunas, Palanga, Vilnius)

Balandžio mėnesį žiūrovai penkiuose miestuose galės mėgautis legendinio italo Adriano Celentano kūryba, nes Lietuvą pirmą kartą aplankys oficialus atlikėjo „tribute“ šou, kuriame pasirodys Adolfo Sebastiani su gyvo garso grupe. Šiemet 86-ąjį gimtadienį paminėjęs A. Celentano jau nebekoncertuoja, tačiau jo kūryba toliau mėgaujasi tūkstančiai klausytojų visame pasaulyje. Koncertai vyks balandžio 1 d. Alytaus kultūros centre, balandžio 2 d. Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje, balandžio 3 d. Kauno VDU didžiojoje salėje, balandžio 5 d. Palangos koncertų salėje ir balandžio 6 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Šventinis Lino Adomaičio ir GospelJonų koncertas

Balandžio 5 d.  (Vilnius)

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru „GospelJonai“ balandžio 5 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magišką pasirodymą pavadinimu „Dovana“. Iškart po Velykų 48-erių metų gimtadienį švęsiantis atlikėjas atskleidžia, kad tokį pavadinimą pasirinko neatsitiktinai – tai Lino dovana klausytojams, o koncerto žūrovai, anot dainininko, bus didžiulė dovana jam pačiam.

LVSO koncertas „Gražiausi G. Verdi ir R. Wagner operų chorai“

Balandžio 5 d. (Vilnius)

Kovo mėnesį duris atvėrė naujai rekonstruota, aukščiausius tarptautinius standartus atitinkanti ir vienintelė Lietuvos specialiai simfoninei muzikai pritaikyta LVSO koncertų salė, o balandžio 5 dieną čia vyks ypatingas pasirodymas, kuriame žiūrovai galės mėgautis ne tik muzika, bet ir išvysti atnaujintą erdvę. Koncerto metu Kauno valstybinis choras (vad. Robertas Šervenikas) bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras su dirigentu Gintaru Rinkevičiumi atliks gražiausius chorus iš Giuseppe Verdi operų „Nabukas“, „Trubadūras“, „Makbetas“, „Rigoletas“, „Likimo galia“, „Don Karlas“, „Aida“ ir Richardo Wagnerio operų „Tanhoizeris“ bei „Lohengrinas“.

Red Bull SoundClash muzikinė dvikova Justinas Jarutis prieš GJan

Balandžio 5 d. (Šiauliai)

Po ketverių metų pertraukos sugrįžta „Red Bull SoundClash“ muzikantų dvikova. Šįkart čia susikaus Justinas Jarutis ir GJan – du Lietuvos scenos grandai, turintys daugybę hitų ir muzikos platformose renkantysmilijonus perklausų. Muzikinė dvikova turės keturis raundus – perdainavimą, perėmimą, susirėmimą ir kviestinį svečią o nugalėtoją spręs koncerto žiūrovai, kurių ovacijų keliamą triukšmą po atlikėjų pasirodymų matuos arenoje įrengti garso matuokliai. Dvikova vyks balandžio 5 dieną Šiaulių arenoje.

Vaido Baumilos turas po Lietuvą

Balandžio 5-30 d. (Ukmergė, Alytus, Telšiai, Rokiškis, Anykščiai, Klaipėda, Rietavas)

Kovo mėnesį Kaune didžiulį koncertą surengęs Vaidas Baumilas nepamiršta ir savo ištikimų klausytojų mažesniuose Lietuvos miestuose, todėl balandžio mėnesį ruošia net septynis koncertus. Populiariųjų hitų „Kunigunda“, „Apžavai“ ar „Bum ajajai“ atlikėjas turą po Lietuvą pradės balandžio 5 d. Ukmergės kultūros centre, vėliau pasirodys balandžio 6 d. Alytaus miesto teatre bei balandžio 13 d. Telšių Žemaitės dramos teatre. Po šiokios tokios pertraukos atlikėjas mėnesį užbaigs dar trimis koncertais: balandžio 25 d. Rokiško kultūros centre, balandžio 29 d. Klaipėdos kultūros centre ir balandžio 30 d. Rietavo kultūros centre.

„Måneskin“ bosistė DJ Victoria naujame amplua

Balandžio 11 d. (Vilnius)

Prieš trejus metus Eurovizijos dainų konkursą laimėjusios roko grupės „Måneskin“ bosistė Victoria De Angelis grįžta į Lietuvą kitokiame amplua – kaip DJ Victoria. Ryški, provokuojanti, boso karaliene bei seksualumo simboliu tituluojama Victoria balandžio 11 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ savo pulsuojančia energija visus susirinkusius žada įtraukti į jos šelmiško ir įžūlaus Y2K techno kultą. Negana to, DJ Victorią „apšildys“ Lietuvos klubų, barų ir festivalių lankytojams puikiai pažįstama DJ Paipce (Vaiva Lomsargytė).

Hiphopo festivalis su „Nemzzz“, „Lancey Foux“, „Proflame“ ir „OG Version“

Balandžio 12 d. (Kaunas)

Balandžio viduryje Laikinojoje sostinėje vyks pirmasis hiphopo muzikos festivalis Lietuvoje „FAMSNBROS Arena Show“. Renginį „atidarys“ mūsų šalyje gerai žinomas atlikėjas „Proflame“, o puikų vakarėlį užtikrins svečiai iš Jungtinės Karalystės – sparčiai kylančios repo, hiphopo ir trepo stiliaus atlikėjai „Nemzzz“ ir „Lancey Foux“. Koncerte taip pat pasirodys vienas ryškiausių Lietuvos hiphopo atlikėjų „OG Version“. Festivalis vyks balandžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Saulės kliošo” mini albumo pristatymas „Meilės mieste”

Balandžio 14 d. (Vilnius)

Dar 2000 metais savo muzikinę veiklą pradėjusi grupė „Saulės kliošas” nesustoja stebinusi ir pristato mini albumą, kurį balandžio 14 dieną kviečia išgirsti Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. „Suteiksime savo muzikai, dainų žodžiams – daugiau erdvės, kamerinio, skambesio, papildydami aranžuotes mums naujais, klasikiniais instrumentais, jų stebuklingais garsais ir mažais netikėtais mielumais. Balsas ir muzika skambės bažnyčios cokoliuose laisvai ir skardžiai, pritariant didžiajam publikos širdžių chorui”,  – teigia grupės nariai.

Grupės „HIM“ lyderio Ville Valo koncertas

Balandžio 15 d. (Kaunas)

Kultinės suomių grupės „HIM“ lyderis Ville Valo balandžio 15 dieną sugrįš į Lietuvą. 2020 metais savo solinę karjerą sceniniu pseudonimu „VV“ pradėjęs atlikėjas Vilniaus  „Compensa“ koncertų salėje pristatys savo debiutinį gotikinio roko stiliaus albumą „Neon Noir“. Koncerte taip pat skambės ir pirmą kartą Lietuvoje dar 1999 metais pasirodžiusios grupės „HIM“ dainos „Poison Girl“, „Join Me in Death“ ir „Right Here in My Arms“ bei kiti grupės kūriniai.

Italijos bliuzo tėvu vadinamo Zucchero šou

Balandžio 17 d. (Vilnius)

Pasaulinio garso dainų autorius ir atlikėjas Zucchero, pravardžiuojamas Italijos bliuzo tėvu, balandžio 17 dieną Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje surengts vienintelį koncertą Lietuvoje. „Esu labai laimingas, kad koncertuosiu jūsų šalyje. Turiu nemažai draugų iš Lietuvos, todėl labai laukiu, kada vėl galėsiu aplankyti jūsų gražiąją šalį. Koncerte atliksiu ne tik naujas dainas, bet ir geriausius savo hitus. Iki susitikimo!“, – linkėjimus fanams Lietuvoje siunčia Zucchero.

Tarptautinis džiazo festivalis Kaunas Jazz

Balandžio 19-29 d. (Kaunas, Palanga, Joniškis, Jurbarkas, Vilnius)

Tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz” balandį sugrįš su 8 koncertais penkiuose Lietuvos miestuose. Festivalį trimis pasirodymais pradės žymus amerikiečių dainininkas ir trombonininkas Ray Greene, kuris pasirodys balandžio 19 d. Kauno „Volfas Engelman galerijoje“, balandžio 20 d. Palangos klube „Vandenis“ ir balandžio 21 d. Joniškio žieminėje sinagogoje. Estafefę iš amerikiečio perims lietuvių pianistas, kompozitorius, vokalistas Giedrius Nakas, kuris kartu su „Grammy“ nominantu, džiazo trimininku bei vokalistu iš JAV Theo Crokeriu surengs koncertą balandžio 27 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Kitą dieną tame pačiame ir jau dabar pilnai išparduotame teatre pasirodys žymi amerikiečių dainininkė Ledisi. Balandžio 28 d. vyks dar du „Kaunas Jazz” koncertai – Jurbarko parodų ir koncertų salėje išvysime muzikantą Jorge Luis Pacheco iš Kubos, tuo metu Kauno „Žalgirio” arenoje koncertuos šįmet prestižinę „Grammy“ statulėlę pelnę „Snarky Puppy“. Koncertų maratoną užbaigs jaunosios kartos brazilų dainininkė Dora Morelenbaum, kuri balandžio 29 d. pasirodys Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

„69 danguje” jubiliejinis koncertas „Velniškas greitis. 20 metų“

Balandžio 27 d.  (Kaunas)

Neblėstančio populiarumo grupė „69 danguje” šiemet švenčia savo 20-metį ir ta proga balandžio 27 dieną surengs didžiausią savo karjeros koncertą Kauno „Žalgirio” arenoje. „20 metų pralėkė velniškai greitai! Šis skaičius atrodo nerealus, bet džiaugiamės, kad sugebėjome išsaugoti tai, ką sukūrėme per du dešimtmečius. Tai bus mūsų pirmoji arena, apie tokį koncertą ilgai svajojome. Atėjo tobulas laikas visiems susitikti ir atšvęsti jubiliejų“, – teigia „69 danguje” grupės merginos Karina Krysko, Nijolė Pareigytė Rukaitienė, Ingrida Martinkėnaitė ir Goda Alijeva.

2024 m. IIHF Pasaulio ledo ritulio čempionatas (I divizionas, B grupė)

Balandžio 27-gegužės 3 d. (Vilnius)

Mėnesio pabaigoje Vilniaus „Avia Solutions Group” arena trumpam virs ledo arena, nes čia vyks 2024-ųjų metų IIHF Pasaulio ledo ritulio čempionatas (I divizionas, B grupė). Po dešimties metų pertraukos į sostinę sugrįš Lietuvos ledo ritulio rinktinė, kuri, dėl kelialapio į aukštesnį divizioną, varžysis su Ukrainos, Kinijos, Estijos, Nyderlandų ir Ispanijos rinktinėmis. Savaitę truksiančio čempionato metu iš viso bus sužaistos penkiolika rungtynių, o Lietuvos ledo ritulininkai tautiečių palaikymo lauks balandžio 27, 28 ir 30 bei gegužės 1 ir 3 dienomis. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist