Renginiai

Į Lentvarį sugrįžta tradicinė Joninių šventė

Joninių (Rasų) šventė „Joninių šviesa“ sugrįžta į Lentvarį. Renginys vyks birželio 23 d. šalia Lentvario (Graužio) ežero. Šventės pradžia  17:00 val., Joninių vartai atveriami 16:30 val.

Šventės metu Jūsų lauks senosios Rasų tradicijos ir apeigos su folkloro kolektyvu „Volunga“ (vadovė I. Okuškienė) ir liaudies dainų kolektyvu „Klevinė“ (vadovė I. Okuškienė), dainos ir rateliai su Lentvario kultūros rūmų vyresniųjų liaudiškų šokių grupe „Lendvarė“ (vadovė R. Blikertienė), moterų liaudiškų šokių grupe „Verpstė“ (vadovė R. Blikertienė), vokaliniu ansambliu „Landwarowianka“ (vadovė V. Trusevič), Lentvario politinių kalinių ir tremtinių choru „Viltis“ (vadovas J. Barkovskij) bei kapela „Rendez-Vous“ (vadovė B. Račinska), o degantis seniūno laužas primins apie ugnies reikšmę. Šventės svečiai – ansamblis „Vilsa“ (vadovas D. Nedvecki)!

Šventės metu jėgas galėsite išbandyti tradicinėje žvejyboje „Kas pagaus: lydeką, karpį, karosą?“, šaškių, tinklinio varžybose, svarsčių kilnojime, o šeimas kviečiame dalyvauti šeimų varžybose! Registracija į sporto rungtis tel. +370 605 41475.

 

Laikantis visų saugumo reikalavimų, renginio žiūrovų skaičius ribotas. Rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto ir užsitikrinti vietą renginyje (registruotis galima internetu: https://forms.gle/k2oABoy4yM5chAUb6 arba tel. +370 655 36775). Viso renginio metu vyresniems nei 6 metų žiūrovams ir dalyviams privaloma tinkamai dėvėti burną ir nosį dengiančią kaukę arba respiratorių, laikytis saugaus atstumo bei kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Prašome nevykti į renginį, jei jaučiate peršalimo ligų simptomus. Prekiauti maistu ir gėrimais, teikti kitas paslaugas renginių vietose draudžiama.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lanis
Lanis
6 dienas (-ų)

Kokie bausmės mąstai po vasaros vakaro? Kur tu, o kur bumer?!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button