Renginiai

Į gamtą ir save pasinerti kviečia „Vilniaus plaukimo maratonas 2022“

Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 27 d. vyks išskirtinė gamtos ir sporto šventė – „Vilniaus plaukimo maratonas 2022“. Tai plaukimo varžybos, kuriose sau iššūkį gali mesti kiekvienas norintis. Varžybos vyks Balsio ežere – tai didžiausias Vilniaus Žaliasis ežeras. Paskutinio vasaros savaitgalio šventė, skirta visai šeimai. Jau tradicija tampantis renginys, organizuojamas jau 3-jį kartą. Renginys kasmet sutraukia daugybę vandens sporto gerbėjų, kurie kviečiami ne tik pasidžiaugti vasaros pabaiga ir varžybomis, bet ir išbandyti save įvairaus nuotolio trasose.

„Vilniaus Plaukimo Maratonas – nepamirštamas nuotykis kiekvienam dalyviui. Tai kvietimas pasinerti ne tik į gražiąją Lietuvos gamtą, bet ir į save. Pradėjome 2020 m. su 300 dalyvių, kurie varžėsi 300 m, 1 km, 2 km ir 5 km distancijose. Vėliau, matydami poreikį, įtraukėme ir 10 km plaukimo distanciją, kurią įveikti tikrai nemenkas, tačiau malonus iššūkis“, – teigia varžybų organizatoriai.

Pagrindinė, didžiausia trasa – plaukimo maratonas – 10 km ilgio. Distancija įveikiama apiplaukiant visą Balsio ežerą du kartus su išlipimu į krantą po pirmo rato, judant prieš laikrodžio rodyklę. 5 km plaukimas – distancija įveikiama apiplaukiant visą Balsio ežerą, judant prieš laikrodžio rodyklę. 1,5 km plaukimas vykdomas plaukiant vieną ratą prieš laikrodžio rodyklę.

 

Patirti Vilniaus plaukimo maratoną, taip pat kviečiamos ir komandos. Joms rengiama speciali akvatlono estafetė „Komandos Dvasia“: estafetės komandą sudaro du dalyviai, pirmasis plaukia 500 metrų, antrasis bėga 1 kilometrą. Estafečių dalyviai bus apdovanoti trijose kategorijose – vyrų, moterų ir mišrioje.

Ypatingai laukiami visi, kurie nori susipažinti su plaukimu – jų laukia 200 m plaukimas. Tai ypatingo fizinio pasirengimo nereikalaujantis atstumas, tačiau tai puiki galimybė išbandyti save ir atviro vandens sportą.

Mažieji plaukikams rengiama speciali mažųjų „Splash&Run“ trasa. Distancija skirta vaikams iki 6 metų. Jos metu, reikės nubėgti apie 50–100 metrų iki vandens, prie vandens apsišlakstyti veidą ir nubėgti ~100 metrų iki finišo.

 

Visų dalyvių laukia atminimo suvenyrai, o nugalėtojų laukia ypatingi rėmėjų įsteigti prizai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button