Laikrodis Halės turguje skaičiuoja paskutines valandas – „Baltic Balkan“ jau lygina šventinius kostiumus ir ruošiasi įspūdingam 2020-ųjų sutikimui, tradicinė balkaniška fiesta paskutinę metų naktį virs griausminga diskoteka. Kolektyvas jau dabar pažada – čia netrūks nieko, ko reikia siautulingam vakarėliui – bus daug muzikos, daug beprotybės ir daug… maisto!

„Tradicijos turi būti tęsiamos! Kaip tostas, pasakytas prieš išmušant vidurnakčiui, taip ir balkaniška beprotybė Halėje ir vėl bus!“ – ištikimiems gerbėjams žada „Baltic Balkan“. 

Tradicinis Balkanaktis tradiciškai Naujuosius kviečia paminėti tradiciniame Naujabalkanaktyje. Tradiciškai – sostinės Halės turguje, kuris jau tampa ir tradicine daugelio „Baltic Balkan“ pasirodymų erdve. „Bus tikras Balkanaktis! Ir net jei sutiksite Naujus Metus mieste prie eglutės, ateikite pas mus – čia šokiai vyks iki nukritimo!“ – tikina grupės nariai. 

„Halės erdvė – visiškai unikali, subtili, organiška. Tai istorinis pastatas, art deco vieta, tikras autentiškas turgus!“ – išskirtine erdve džiaugiasi „Baltic Balkan“.

Apie 22 val. prasidėsiantis vakarėlis tęsis iki paryčių. Atsisveikinimą su senaisiais Kiaulės metais pradės svečias iš Vokietijos – dub muzikos atstovas DJ Hookaman. Lietuvoje jis jau ne naujokas, prieš keletą metų atvykęs į Vilnių jis vilniečius šokdina „From DUB Till Dawn“ vakarėliuose. 

Galiausiai palydėjus 2019-uosius į Naujus metus energingai šokio žingsniu žengti kvies „Baltic Balkan“ – trijulė savo gerbėjams paruošė išskirtinę programą, čia skambės ir naujausi kūriniai, ir visiems puikiai žinomi hitai.

Šventinę naktį Halės turguje veiks ir restoranai „Wingis“, „Youngs’ Club“, „Spoon Out“, „Graikas.lt“ ir „City Chef Barbecue“, bus galima įsigyti maisto, gėrimų.

Išskirtinėje vietoje grupė koncertavo ir praėjusiais metais – tuomet čia viešėjo ir svečias iš Belgijos DJ Cirko Ludo, kuriam taip patiko Lietuva, kad jis nusprendė persikraustyti į Vilnių, čia susirado merginą ir net ėmė universitete studijuoti lietuvių kalbą. „Balkanai viską keičia! Tai yra globalus projektas“, – linksmai tikina grupės nariai. 

Vis globaliau kasmet skamba ir pačių „Baltic Balkan“ vardas – lietuviai vis dažniau sulaukia pasiūlymų koncertuoti užsienyje, groja įvairiuose muzikos festivaliuose, aplanko balkaniškos muzikos renginius. Todėl metų pabaigoje smagu paskaičiuoti ir viščiukus: koncertai keliuose Prancūzijos, Švedijos miestuose, pasirodymas kultiniame muzikos ir menų festivalyje „Boomtown Fair“, Liuksemburge vykusio kino festivalio „CinEast“ uždarymas. „Surinkom šiemet nemažą derlių. Netgi naujų gabalų turim!“ – tikina patys.

Todėl dabar belieka pasidžiaugti ir visiems drauge linksmai uždaryti naujus metus. Kaip priklauso – pasipuošus skrybėlėmis, ūsais, spalvingais sijonais ar net auksiniai dantimis. Svarbiausia – gera nuotaika ir pasiruošimas iš širdies pajudėti. Nes Naujabalkanaktyje bus kaip visuomet ypatingi! Susitikime Naujų Metų naktį Halės turguje kartu su „Baltic Balkan“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist