Renginiai

Gegužės mėnesį – nemokama IT karjeros mugė

Gegužės 7 d. organizuojama nemokama stipriausių IT darbdavių TECH MUGĖ „Litexpo“ lankytojų lauks keliose erdvėse. Karjeros mugės dalyviai galės tiek pasikalbėti su daugiau nei penkiasdešimties įmonių atstovais apie IT karjeros galimybes, tiek pasiklausyti technologijų sektoriaus darbdavių pranešimų aktualiomis temomis.

Siūlys turinį

Pasak tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ įkūrėjos Julijos Rimšelės, ruošiantis trečiajai mugei, vienareikšmiškai buvo priimtas sprendimas plėsti turinio ribas. „Suteikta galimybė darbo IT sektoriuje ieškantiems žmonėms susitikti su daugybe įmonių akis į akį vienoje vietoje pasiteisino su kaupu. Žmogus gali itin efektyviai įvertinti rinkos situaciją, darbdavio siūlomas pozicijas ar apskritai pajusti, kuo gyvena jį dominanti įmonė. Ši dalis mugėje išlieka ir auga toliau, o renginio naujiena – gyva pranešimų sesija, kur nuo scenos bus galima išgirsti didžiausių IT darbdavių mintis“, – sako J. Rimšelė.

Mugės įkūrėjos nuomone, pastarojo meto įvykiai taip pat brėžia gaires, kad kaip niekada aktualu tampa garsiai kalbėti apie IT darbo rinkos naujienas. „Darbuotojų bendras „pool’as“ šalies viduje išaugo – darbo rinką papildė ir iš Ukrainos atvykę nuo karo bėgantys žmonės. Dalis jų jau turi patirties IT sektoriuje, o kiti sieks įsilieti į technologijų sritį, rinkdamiesi persikvalifikavimą“, – sako mugės organizatorė.

 

Įsidarbinti – įmanoma misija

Po praėjusių metų stipriausių IT darbdavių TECH MUGĖS įmones papildė per 100 naujų darbuotojų, kuriuos bendrovės sutiko renginyje. J. Rimšelės nuomone, šiandieniame kontekste taip pat itin svarbu padėti IT specialistams, kurie atvyko ir vis dar atvyksta į Lietuvą ieškoti prieglobsčio. „TECH MUGĖ yra nemokama ir joje laukiami visi, kurie sieja ar nori sieti savo karjerą su IT sritimi“, – teigia J. Rimšelė.

Praėjusiais metais mugėje apsilankė beveik 3 tūkst. dalyvių, kuriuos pasitiko kelios dešimtys įmonių. Pasak organizatorių, mugė kiekvienais metais auga dvigubai, tiek kalbant apie įmones, tiek apie lankytojus.

„Taip pat glaudžiai bendraujame su visomis įmonėmis, kurios dalyvauja mugėje. Po pernykštės mugės darbą gavo net daugiau nei šimtas mugės dalyvių. Tad galime tik įsivaizduoti, kiek iš tiesų daug pirmųjų kontaktų, o vėliau ir pirmų, antrų darbo pokalbių įvyko“, – mugės pasiektais rezultatais dalinasi J. Rimšelė.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button