Visų pamėgta ir jau tradicine tapusi džiugių emocijų ir nepamirštamų įspūdžių dosni akcija „Visa Lietuva šoka“ tradicinių šokių mokytis ir šokti kviečia ir šiemet. Į Vilniaus šokio sūkurį sukimės rugsėjo 16 d. 18 val. Gedimino prospekte ties V. Kudirkos aikšte.

Čia visus šiltai sutiks energingi folkloro ansamblių muzikantai ir šokėjai, kurie smagias muzikėles gros ir šokio žingsnelių pamokys. Į vakaronę po atviru dangumi kviečia Vilniaus folkloro ansambliai „Jorė“, „Reketukas“, „Poringės“, „Dolija“, „Nalšia“, „Ratilio“, „Labingis“, „Voruta“, „Radasta“, „Virvytė“, „Kadagys“, „Rasoda“ ir kiti.

Laukiami visi – nuo tų, kurie šokio džiaugsmo dar neatrado, iki patyrusių gegužinių veteranų – veiklos bus visiems.

Nuo 2015 m. vykstanti akcija „Visa Lietuva šoka“ sulaukia didelio visuomenės dėmesio ir siekia, kad tradicinis šokis taptų kiekvienam prieinamu, išbandytu ir pamėgtu. Prie idėjos įgyvendinimo kiekvienais metais prisideda daugybė šalies įstaigų, bendruomenių, meno kolektyvų iš daugelio Lietuvos savivaldybių, taip pat ir užsienio lietuviai.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog Vilniaus oro uostui būtų suteiktas M. K. Čiurlionio vardas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist