Renginiai

Gatvės muzikos diena grįžta ir kviečia susitikti išankstiniame vakarėlyje

Dėl susidariusios situacijos šalyje buvo atšaukti ar perkelti šimtai renginių. Ne išimtis ir gegužės 16-ąją turėjusi vykti jau tradicija tapusi GMD. Gegužę šventei neįvykus, dabar organizatoriai šventės misiją užsidegė išpildyti dvigubai stipriau: be pačios Gatvės muzikos dienos dar organizuos ir išankstinį vakarėlį.

Liepos 16-ąją GMD organizatoriai kviečia susitikti sostinės nakvynės namų „Downtown Forest“ kiemelyje. Už simbolinę kainą čia žiūrovai galės pasiklausyti ne vieno muzikanto: koncertuos pats GMD sumanytojas Andrius Mamontovas, ilgametis GMD dalyvis Kazimieras Likša (kuris, beje, šią vasarą daugiau koncertų be šio rengti neplanuoja), Kristijonas Ribaitis ir DDL PLK.

Šiemet GMD šventė vyks liepos 18-ąją. Šių metų šventės tema – muzikos personažai.

 

GMD kasmet vyksta jau nuo 2007-ųjų. Šventę sugalvojo ir pradėjo muzikantas Andrius Mamontovas, prieš daugiau nei dešimt metų draugams išsiuntęs elektroninius kvietimus groti sostinės gatvėse. Nuo to laiko kiekvienų metų trečiąjį gegužės savaitgalį (šiais metais padaryta išimtis) profesionalūs muzikantai ir mėgėjai visą dieną koncertuoja miesto gatvėse, o šventės pabaigoje ir muzikantai, ir žiūrovai žygiuoja Vilniumi bei kuria improvizaciją „Drum2gether“.

Idėja pavergė ne tik lietuvių širdis, šventė organizuota ne tik visoje Lietuvoje, bet jau ir daugybėje užsienio valstybių: Norvegijoje, Belgijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Olandijoje, Gruzijoje, Armėnijoje, Airijoje, Anglijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Estijoje, Italijoje, Lenkijoje, Kalifornijoje, JAV ir Austrijoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button