Spalio 8-10 dienomis Gariūnuose šurmuliuos jau 8-oji Tarptautinė antikvarinių daiktų ir sendaikčių mugė, kurioje šį kartą dalyvaus prekeiviai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kaip ir visuomet pirkėjai galės įsigyti senovinių daiktų: indų, knygų, baldų, paveikslų, žaislų, interjero daiktų, vinilinių plokštelių, kolekcionierių lauks numizmatai iš Estijos ir Lietuvos, skelbiama pranešime spaudai.

Karantinas buvo visiškai mus įkalinęs, negalėjome keliauti į kitas Europos šalis ir atsivežti senovinių daiktų. Mėgstu pati vykti į užsienio sendaikčių turgus ir rinktis, ieškoti, ką įdomaus galėčiau pristatyti lietuvių pirkėjams. Vasara buvo tikras išsigelbėjimas, daug keliavome, tad pirkėjams galėsime pasiūlyti įvairiausių naujienų, dar nematytų servizų, baldų. Puiku, kad tokia mugė vyksta Vilniuje. Tai tokia reta proga mums čia Lietuvoje visiems susitikti,“ – pasakojo mugės dalyvė Inga.

Mugės organizatoriai primena lankytojams, kad lauks visų su galimybių pasais, veidą dengiančiomis apsauginėmis kaukėmis, kad visi jaustųsi saugūs ir ramūs.

„Džiaugiamės, kad nepaisant pasaulį apėmusios pandemijos, tokie renginiai ir mugės sulaukia žmonių susidomėjimo. Žmonės pasiilgę bendravimo. Šiose mugėse jie gali neskubėdami vaikščioti, žvalgytis. Pardavėjai labai noriai pasakoja apie turimus daiktus, ką žino apie jų istoriją, iš kur vienas ar kitas daiktas atkeliauja, būtinai prieikite, paklausinėkite. Galbūt norėsite pratęsti to daikto gyvavimo istoriją savo namuose ar šeimoje,“ – pasakojo mugės organizatoriai.

Tarptautinė antikvarinių daiktų ir sendaikčių mugė Gariūnuose: spalio 8-10 d. – pagrindiniame pastate 0 aukšte.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist