Pirmąjį vasaros savaitgalį Trakų Galvės ežere plevėsuos burės – vyks jau septintoji sportinio buriavimo regata „Galvės taurė 2018”.

Viena didžiausių buriavimo regatų Lietuvoje, kasmet sulaukianti svečių iš kaimyninių šalių, šiemet kviečia visus stebėti atkaklią bei sportiška kovą ant vandens birželio 1-3 dienomis.

Regatos organizatoriai „Gero vėjo klubas” kartu su Trakų rajono savivaldybe ir organizacija „Darom” nusprendė surengti didelę aplinkos švarinimo akciją – surinkti šiukšles iš Galvės ežero salų, pakrančių bei dugno.

Buriuotojai prisidėdami prie Tarptautinės buriavimo federacijos „World Sailing” tvarumo misijos, nusprendė ne vien, surengti regatą su kuo mažesniu renginio ekologiniu pėdsaku, bet ir siekti Galvės ežero švaresnio vandens ir aplinkos išsaugojimo.

Klubo nariai bei visi norintys prisidėti su jachtomis plauks į Galvės ežero salas, rinks šiukšles ir pargabens jas į krantą, o pakviesti narai rūpinsis ežero dugno švarinimu.

Po darbų krante visų lauks maistas, muzika ir pokalbiai apie buriavimą.

Ši talka yra pasirengimo šių metų „Galvės taurės” regatai dalis, kurią inicijuoja „Gero vėjo klubas”.

2010 metais įsikūrusi Asociacija „Gero vėjo klubas“ – tai aktyvi organizacija veikianti visuomeniniais pagrindais, vienijanti buriuojantį jaunimą ir užsiimanti sportinio kreiserinio buriavimo populiarinimu Lietuvoje.

Daugiau apie klubą: http://gerovejoklubas.lt

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist