Renginiai

Galutinai nuspręsta: „Vilniaus knygų mugė“ šiais metais nebeįvyks

Dėl besitęsiančios epidemiologinės situacijos, pandemijos paveiktos rinkos ir neaiškaus šių metų renginių ribojimo reglamentavimo, VKM organizacinis komitetas, kurį sudaro Lietuvos leidėjų asociacijos, Lietuvos kultūros instituto bei Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO deleguoti atstovai, nusprendė, kad „Vilniaus knygų mugė“ šiais metais neįvyks, apie tais socialiniame tinkle pranešė mugės organizatoriai.

„Siekdami apsaugoti parodos dalyvių ir lankytojų sveikatą, norėdami suteikti kokybišką ir platų turinį bei išlaikyti ilgametes tradicijas susitikti su autoriais bei įsigyti knygų, informuojame, kad VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ įvyks 2022 metų vasario 24 – 27 dienomis“, – rašoma pranešime.

„Pasimatykime didžiausiame ateinančių metų renginyje VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2022 bei mėgaukimės naujausių knygų pristatymais, aktualiomis diskusijomis, unikaliais koncertais, išskirtiniais renginiais ir susitikimais su autoriais gyvai“, – kviečia mugės organizatoriai.

 

Praėjusių metų rudenį „Vilniaus knygų mugės“ organizatoriai pranešė, jog mugė 2021 metų iš vasario mėnesio nukeliama į gegužę.

Vilniaus knygų mugė – kasmet LITEXPO parodų rūmuose vykstanti tarptautinė mugė, skirta naujų knygų pristatymui, diskusijoms, susitikimams su rašytojais, TV ir radijo laidų transliavimui, gražiausių ir geriausių knygų rinkimams. Tai yra didžiausia knygų mugėje Baltijos šalyse.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
gyte
gyte
5 mėnesius

Gaila 🙁

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button