Tarptautinę vaikų gynimo dieną – birželio 1 d. 19.00 val. Vilniaus rotušėje trečią kartą vyks Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „ESAM”. Spalvingame renginyje iš įvairių Lietuvos miestų suvažiavę geriausi poeziją ir prozą rašantys, muziką kuriantys ir muzikuojantys, vaidinantys ir režisuojantys jaunieji talentai, pristatys savo kūrybą bei meninius gebėjimus.

Birželio 1-osios vakare Vilniaus rotušė atvers duris visiems, norintiems susipažinti su rinktiniu kuriančiu jaunimu – Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos, filologų, meninio skaitymo respublikinių konkursų laureatais iš Vilniaus, Utenos, Kalvarijos ir Jurbarko, Varėnos ir Lazdijų rajonų, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviais, Vilniaus kultūros centro teatro studijos „Elementorius” jaunaisiais aktoriais bei Skalvijos kino akademijos studentais, kurie susirinkusiems dovanos savo išskirtinius pasirodymus ir demonstruos savo talentus.

Renginio metu skambės C. Debussy ir F. Chopin kūriniai, bus skaitomos A. Mackaus ir vakaro dalyvių savos kūrybos eilės, bus atliekamos autorinės dainos bei literatūrinė kompozicija, bus pristatyti naujausi Skalvijos kino akademijos studentų filmai bei išvysime jaunųjų aktorių bei šiuolaikinio šokio pasirodymus. Taip pat kūrybos vakaro žiūrovai išgirs renginio svečio – aktoriaus Gedimino Storpirščio atliekamas dainas.

„Gebėjimas kurti – tai didžiausia dovana, kuria gamta apdovanojo žmogų. Tad kviečiame būti smalsiems, atsiverti kūrybiškumui ir palaikyti jaunuosius Lietuvos talentus. Juk kūrėjui kiekvienas klausytojas ir žiūrovas yra komplimentas”, – teigia renginio organizatoriai.

Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „ESAM” skirtas jaunosios kartos saviraiškai skatinti ir kūrybai pristatyti, atskleisti meninius sugebėjimus ir puoselėti moksleivių bendruomeninius bei kultūrinius ryšius.
Renginio organizatoriai – Vilniaus kultūros centras.

Renginio partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lituanistų sambūris, leidykla „Alma littera”, leidybos namai „Tikra knyga”, Vilniaus dailės akademijos leidykla ir Nacionalinio švietimo centro mokymosi tinklas manodienynas.lt.

Įėjimas į renginį laisvas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist