Kiek kartų sau žadėjome, kad po Naujų Metų tikrai būsime fiziškai aktyvesni? Tačiau aktyvumas didėjo tik rutinoje namai-darbas, o fiziniai pasiekimai taip ir likdavo neaplankytoje sporto salėje. Kai kam po kelių yutubinių pratimų “surakindavo” nugarą labiau nei nuo įprasto sėdimo darbo ir taip baigdavo savo naujametinio sportininko karjerą.

Jeigu norite pasirūpinti savo fizinę sveikata, tačiau niekaip nerandate tam laiko arba tinkamų resursų, tai kviečiame nemokamai prisijungti prie projekto “Išdrįsk (į)veikti”. Šiuo projektu siekiame formuoti taisyklingus sportinius įpročius, burti bendraminčių bendruomenę ir skatinti būti fiziškai aktyviais kasdien – ar tai namie “prieš sofą”, ar žygyje Vilniaus miškuose.

Kartą per mėnesį organizuojame temines edukacines on-line treniruotes su kineziterapeutais, kurių metu ne tik pristatome to mėnesio mankštą, bet ir detaliai išanalizuojame galimas pratimų klaidas bei jų pasekmes.

O po kelių savaičių susitinkame įsivertinimo žygiuose po Vilniaus apylinkes. Dalyvaujantiems žygiuose dovanojame Sporto Savistabos Dienoraščius, kuriuose rasite 7 temines mankštas, skirtas svarbiausioms žmogaus kūno savybėms lavinti.

Lavindami visas šias savybes, paruošite savo kūną kasdieniams iššūkiams, sumažinsite traumų tikimybę ir jausitės geriau.

Su virš 50 žmonių bendruomene jau analizavome mobilumo, jėgos ir koordinacijos temas, o per artimiausius mėnesius lavinsime savo ištvermės, lankstumo, pusiausvyros, liemens stabilumo gebėjimus.

Susitikimų tvarkaraštį, treniruočių tiesiogines transliacijas bei įrašus rasite prisijungę prie Facebook grupės “Aktyvus kasdien”: https://www.facebook.com/groups/aktyvuskasdien

Projektas “Išdrįsk (į)veikti” bendrai finansuojamas MB “Išmok plaukti” ir valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist