Renginiai

Daukanto aikštėje vilniečiai galės pasveikinti naująjį prezidentą

LRT kviečia visus, norinčius gyvai pamatyti naujai išrinktąjį prezidentą ar prezidentę, gegužės 26-osios vakarą dalyvauti tiesioginėje LRT transliacijoje iš Daukanto aikštės.

Įkvėpta visuomenės dėmesio prezidento rinkimų transliacijoms ir rekordinių TV debatų žiūrimumo, LRT Prezidento rinkimų nakties transliaciją rengs viešoje erdvėje – Vilniaus Daukanto aikštėje prie Prezidento rūmų. LRT kviečia visus, norinčius gyvai pamatyti naujai išrinktąjį prezidentą ar prezidentę, gegužės 26-osios vakarą dalyvauti tiesioginėje LRT transliacijoje iš Daukanto aikštės.

Įspūdingoje, Prezidento rūmų fasadą vizualiai pratęsiančioje scenoje naujai išrinktas šalies vadovas pasveikins tautą kartu su ryškiausiomis scenos žvaigždėmis ir simfoniniu orkestru. Aikštėje susirinkusiems ir per televiziją transliaciją stebintiems žiūrovams dainuos Kostas Smoriginas, Bjelle, Egidijus Sipavičius, Vaidas Baumila, Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė, Dainotas Varnas, Eugenijus Chrebtovas, grupė „Original Copy“, grieš „Vilniaus sinfoniettos“ orkestras, vadovaujamas Vytauto Lukočiaus.

 

LRT transliacijos iš Daukanto aikštės vyks jau nuo penktadienio, gegužės 24-osios. Penktadienio vakarą, paskutinę rinkimų agitacijos dieną, Daukanto aikštėje vyks abiejų kandidatų – Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos TV debatai. Tiesioginės transliacijos pradžia – 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT. Žiūrovai kviečiami ateiti į aikštę ir tiesiai užduoti klausimus kandidatams.

Šeštadienio rytą, nuo 9 val. iš Daukanto aikštės tiesiogiai transliuos laida „Labas rytas, Lietuva“. O sekmadienį 20 val. prasidės iškilminga rinkimus vainikuojanti transliacija, kurią ves Nemira Pumprickaitė ir Edmundas Jakilaitis. Šios transliacijos, kaip ir 24 d. debatų, bus galima klausytis ir per LRT RADIJĄ, kuris abiejų kandidatų radijo debatus dar transliuos ir gegužės 22 d. 9 val.

„Pirmą kartą rinkimų naktį išeiname į tautą kartu su Prezidento rinkimų nugalėtoju ar nugalėtoja – šalies vadovu ar vadove artimiausius penkerius metus. Gyvai stebėti transliaciją ir išgirsti pirmąją jos ar jo kalbą susirinkę žmonės taps istorijos dalimi, įamžinta nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Tad kviečiame visus prisijungti“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

 

II-ojo turo rinkimų naktį padaryti ypatingą LRT įkvėpė auditorijos susidomėjimas rinkimų debatų laidomis ir ypač – praėjusį sekmadienį transliuota I-ojo rinkimų turo nakties programa. Auditorijos tyrimų bendrovės „Kantar“ duomenimis, savaitgalį vykę Prezidento rinkimai prie TV ekranų pritraukė daugiau nei pusę Lietuvos (55,2 proc.) – juos iš viso stebėjo beveik pusantro milijono gyventojų (1,485 mln.) Lietuvos gyventojų, vyresnių nei 4 metų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
klausimas
klausimas
2 metus

hm.. kuria valanda pradzia 26d.?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button