Renginiai

Būsto mugėje Vilniuje – nemokamos interjero dizainerių konsultacijos

Ieškote naujų namų ar reikia patarimo kaip išsirinkti būstą, tartis su bankais dėl paskolos ar interjero dizainerių patarimo? Kovo 25 dieną galite susipažinti su daugiau nei dviem dešimtim naujausių būsto projektų Vilniuje, pasikonsultuoti su bankais, interjero dizaineriais ar investicijų į nekilnojamąjį turtą specialistais. Sužinokite viską per vieną dieną Būsto mugėje kovo 25 d., šeštadienį.

Būsto mugės metu kovo  25d. (šeštadienį)  Radisson BLU Lietuva Konstitucijos pr. 20 Vilnius iš anksto užsiregistravusius dalyvius konsultuos interjero dizaineriai. Kviečiame mugės metu pasinaudoti galimybe  ir išklausyti profesionalų patarimus kaip įsirengti savo svajonių namus.

Registruokitės nemokamoms individualioms interjero dizainerių konsultacijoms skambindami tel. 8 5 262 0350.

 

Konsultuos ir patarimais dalinsis

RIMANTAS ŠPOKAS Rimantas Špokas

Intejero dizaineris

Dizaino studijos „Rimartus“ įkūrėjas ir vadovas Rimantas Špokas kuria šiuolaikiškus interjerus, baldus ir šviestuvus ir kitus elementus. Dizainas šiandien yra daugiau nei vizualinė išraiška ar konstrukcija. Tai yra judėjimas iš dabarties į ateitį, funkcija, gyvenimo būdas, emocijos ir svajonės.

 

Dizainas mums – tai naujų atradimų ir suvokimų kelias. Technologijos ir mados nuolat kinta, todėl būtina nesustoti ir nuolat tobulėti. Neapsiribojame vienu stiliumi ar mada, siekiame kurti funkcionalius ir išliekamąją vertę turinčius kūrinius.

Rimanto darbus galite pasižiūrėti čia: DARBAI 

EUGENIJUS BYČENKOVAS Eugegijus Byčenkovas

Interjero dizaineris

 

Architektūros ir interjero studijos „Casablanca“ dizaineris Eugenijus. Casablanca studija kuria konceptualią architektūrą bei interjerą. Studijos pavadinimas (Casablanca ispaniškai – baltas namas) išreiškia požiūrį į kūrybinį procesą bei rezultatą – skaidrų, lengvą ir funkcionalų produktą.

Eugejinaus darbus galite pasižiūrėti čia: DARBAI 

ANDRIUS BYČENKOVAS Andrius Byčenkovas

Architektas, interjero dizaineris

 

Eugenijus kuria ir projektuoja interjerus, pastatus, teritorijas, rengia būtų ir namų rekonstrukcijų planus. Kaip pats Eugenijus sako „lengvai, gražiai, betarpiškai, patogiai, išradingai, novatoriškai, interjerai, jaukiai, architektūra, teritorijos, kompleksai, parkai, skverai, patarimai, sprendimai“.

Andriaus darbus galite pamatyti čia: DARBAI 

ROLANDAS SAKALAUSKAS Rolandas Sakalauskas

Architektas, interjero dizaineris

 

„Mano tikslas – padėti kiekvienam iš jūsų asmeniškai, sukurti ne tik gražią ir malonią aplinką, bet dirbant individualiai suprojektuoti Jums sveiką namą, sėkmingą interjerą ir laimę Jums nešančią aplinką.“

Rolandas yra atestuotas fengšui architektas, todėl gali suplanuoti Jūsų butą, namą, sodybą ar ofisą pagal fengšui, kuriame klestės materialinė gerovė, stiprės fizinė sveikata ir protinė galia, vedybinė laimė, neš pasitenkinimą partneryste, lydės sėkmė egzaminuose, konkursuose, atrankose.

Rolando darbus galite pamatyti čia: DARBAI 

RAMŪNAS MASTEIKA Ramūnas Masteika

Architektas, interjero dizaineris

Mes išspręsime Jūsų Interjero projektavimo, rekonstravimo, dekoravimo klausimus!

Ramūno darbus galite pamatyti čia: DARBAI  

 VAIDA ŽEMAITYTĖ Vaida Žemaitytė

Architektė, interjero dizainerė

Vaida yra projektavimo studijos „Interjero pasaka“ įkūrėja ir vadovė. Vaidos teigimu profesionalaus interjero dizainerio pagalba gali ne tik padėti išgryninti netikėtus, originalius sprendimus, bet ir taupyti jūsų laiką, racionaliai paskirstyti finansinius išteklius, išvengti brangių klaidų bei nepasiklysti galimybių gausoje. Pasitelktus spalvų, šviesos bei proporcijų harmoniją, atskleidžiama erdvės ir joje apgyvendintų daiktų vertę.

Vaidos darbus galite pamatyti čia: DARBAI 

 INDRĖ MILYTĖ Indrė Milytė

Architektė, interjero dizainerė

Indrės darbus galite pamatyt čia: DARBAI  

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button