Buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ pavasarį kviečia pasitikti taip, lyg neišauštų rytojus bei skelbia dar vieną „Blitzrave“ vakarėlio svečią iš Vokietijos – didžėjų Hectorą Oaks. 

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, stipriai pasižyminti žmonių mase ir kokybišku reivu. Renginio organizatoriai tiki, kad gerų naujienų nebūna per daug bei atskleidžia, kad „Blitzrave“ grįžta su dar didesne vakarėlių serija, kur ausis džiugins tikros elektroninės muzikos garsenybės.

Kovo 10 dieną „Lofte“ Vilniaus miesto klubinėtojų lauks įspūdinga naktis, kurios metu muzika liesis iki paryčių, o kūną privers judėti hipnotizuojantys ritmai.

Hectoras Oaks – vienas Europoje geidžiamiausių didžėjų, atpažįstamas dėl netikėtai tarpusavy derinamos techno muzikos ir suteikdamas jai didelį energijos užtaisą.

Didžėjus savo karjerą pradėjo Vokietijos klubų rūsiuose, kur beveik kas naktį sukdavo plokšteles. Netrukus H. Oaks persikėlė į Berlyną, kur jo gyvenimo keliai nuvedė sėkmės link – kūrėjas išleido savo pirmąją plokštelę, o jo vardas nuskambėjo tarptautiniu lygiu.

Hectoras teigia, jog būtent šokių aikštelės padėjo išlavinti empatiją ir intuiciją garsams, kurie minią priverčia virpėti. Jo stilių suformavo nuolatinė praktika ir atsidavimas muzikai.

Ištvermė ir miksavimo įgūdžiai – bruožai, kurie Hectorą išskiria iš kitų didžėjų. Kas iš pirmo žvilgsnio atrodo eklektiška, yra gerai kuruojamų išskirtinų vinilų mišinys. H. Oaks siekia atrasti aukso pjūvį tarp dainų, kurių neapjungia žanras, o pajauta ir stilius.

Tiesa, didžėjus dar yra žinomas kaip Cadency, tačiau šiame ampluakūrėjas pasirodo itin retai, bet visuomet atsiranda ten, kur žadamas nesibaigiantis reivas. Su slapyvardžiu pasikeičia ir muzikos ritmai, jie tampa agresyvesni ir nenuspėjami.

Tarptautinė techno muzikos scena yra neįsivaizduojama be H. Oaks. Jis tapo vienu iš pagrindinių veidų Gruzijos legendomis apipinto „Bassiani“ naktinio klubo, kur intensyvaus vakarėlio išskirstyti ateina net policijos pareigūnai.

„Blitzrave“ renginio organizatoriai jau atskleidė, kad vakarėlio metu susirinkusius taip pat šokdins vokiečių legenda bei Berhaino pažiba Marcelis Dettmannas. Menų fabrikas „Loftas“ skelbia, kad pavasario naktis bus neužmirštama ir pažada dar daugiau malonių staigmenų bei palaikymo iš vietinių didžėjų, kurie privers šokti net iki aušros!

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist