Renginiai

Belmonte prasideda ledo skulptūrų festivalis „Pasaulio sapnas“

Belmonte prasideda pirmasis ledo skulptūrų festivalis „Pasaulio sapnas“. Tuo metu, kai fotografavome, skulptūrų kūrėjai dailino savo darbus ir ruošėsi atidarymui. Organizatoriai prašė paminėti, kad tikrasis ledo skulptūrų grožis atsiskleis sutemus ir įsižiebus specialiam apšvietimui.

Visą savaitgalį ledo skulptūrų festivalis „Pasaulio sapnas“ kviečia pasinerti į žiemos prisiminimus bei atkreipti dėmesį į klimato kaitos problemą pasaulyje. Organizatorių teigimu, tai puiki proga kartu pasidžiaugti žiemos akimirkomis, kurios, dėl globalinio atšilimo, aplanko vis rečiau, bei prisiminti baltą, šaltą žiemą, kurią pasaulis šiuo metu tik sapnuoja.

Festivalyje – ledo meistrų pasirodymai bei pramogos mažiesiems

 

Anot festivalio sumanytojų, ledo skulptūrų grožis yra unikalus ne tik savo laikinumu, bet ir spindesiu, spalvomis bei neapibūdinama magija, kuri sustabdo laiką ir kviečia žiūrovus į išskirtinių pojūčių kelionę. Renginio dalyvius pasirodymais džiugins ledo meistrai, iš ledo išskaptuosiantys įspūdingas skulptūras, kurios vakare pasidabins įvairių spalvų šviesomis. Skulptūroms išnaudota apie 50 tonų skaidraus ledo.

Nuotrauka: Evaldo Čingos

Festivalio svečiai taip pat bus kviečiami pasiklausyti žiemos muzikos garsų, atliekamų iš ledo pagamintais muzikos instrumentais, o mažųjų lankytojų laukia staigmena – čiuožinėjimas nuo specialiai festivaliui pagaminto žiemos kalniuko.

Festivalio organizatorius „Ledo meistrai“ vadovas Paulius Orlovas atskleidė, jog renginio metu bus siekiama net dviejų rekordų: „Penktadienį rinksime aukščiausią ir gražiausią ledo skulptūrą, o šeštadienį – užšaldysime žmogų lede.“

 

Ledo skulptūrų festivalis „Pasaulio sapnas“ vyks vasario 21–23 d. poilsio ir pramogų centre „Belmontas“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button