Šiltą metų sezoną „Baltic Balkan“ pradeda karštais Balkanakčiais jau tradicinėje, publikos pamėgtoje vietoje, Vilniuje „Peronas“ šį penktadienį, balandžio 13 d. O Kaune, šeštadienį balandžio 14 d.,Balkanakčio beprotiškas šėlsmas džiugins „Jazz Palėpės“ lankytojus.

Organizatoriai šį kartą pasikvietė ypatingą svečią – muzikos gurmaną ir estetą iš kaimyninės Lenkijos. „Tai palanavome padaryti jau senai, bet vis neatsirasdavo progos. Ya – Neck garsėja visoje Europoje kaip vienas įspūdingiausių world musicselektorių“, – džiaugiasi „Baltic Balkan“.

Nuo 1999 ypatingus world muzikos vakarus užkuriantis po Ya-Neck slapyvardžiu besislepiantis profesionalas tikrai nepaliks abejingų.

Gimęs kaip Janek Taraszkiewicz, jau spėjo pašokdinti Brazilijos, JAV, Prancūzijos, Vokietijos, Airijos, Belgijos, Serbijos, Makedonijos šokių sales. Jo muzikinės kelionės persunktos Balkaniškais, Rytų Europos garsais kartais pasibaigia Afrikietiškais ir Braziliškais ritmais, netikėtai nustebina negirdėtomis gimtosios Lenkijos folkloro pynėmis. Kaip sako pats ugningų world music vakarų autorius, jis dažnai juos pagardina retais negirdėtais žanrais, ypatingais perdirbiniais ir visa tai pateikia tik jam būdinga atlikimo technika.

O Vilniuje ir Kaune svečio laukti padės vienas iš stipriausių Reggae selektorių Lietuvoje – E-ROOT! Lietuvis savo pozityvios muzikos jėga yra apdovanojęs gausybę šokio aikštelių, kur pasitelkė neabejotiną skonį ir turtingą plokštelių kolekciją. Nuo 2007m. jo komanda Groove Tribe Lietuvos publikai yra pristatę nemažai garsių Reggae atlikėjų: Jah Free, Trinity Soundsystem Weeding Dub, MC Oliva. Taip pat E-Roott atstovavo Lietuvos Reggae sceną Warsaw Reggae Festival Lenkijoje, Zvera Festival Latvijoje, Strictly Dub Records sesijose Estijoje ir viename garsiausių Soundsystem kultūros festivalių Outlook Festival Kroatijoje. Šis atlikėjas be jokios abejonės žada nepamirštamą ir spalvingą Roots, Reggae ir Dub sintezę. E-ROOT groja iš širdies pilnos meilės Reggae muzikai ir žiūrovams.

„Šiemet už kelių mėnesių mūsų muzikiniam projektui sukanka lygiai dešimt metų. Neįtikėtina! Ta proga turėsime didelius įvykius tiek gimtoje šalyje, tiek užsienyje. Bet kolkas tegul tai lieka paslaptyje“, – intriguoja „Baltic Balkan“.

https://www.youtube.com/watch?v=Ove170-o5RE

 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist