Renginiai

Atvirų durų dienos Liepkalnio vandens saugykloje

Nei karto negirdėjote savo balso aidinčio 5-6 kartus? Jums įdomu, kaip ir kur kūrėsi Vilniaus miesto vandens tiekimo sistema? Mėgstate apžiūrinėti įspūdingo dydžio ir konstrukcijų objektus? Smalsu geriau pažinti Vilniaus istoriją? – Jei bent kartą atsakėte taip, kviečiame Jus į atvirų durų dieną šimtametėje Liepkalnio vandens saugykloje! Čia sukonstruotas įspūdingas skliautinis kupolas dengia 5 metrų gylio apskritą patalpą, kurioje anksčiau buvo saugomos vandens atsargos.

„Vilniaus vandenys“ antrą kartą atveria saugyklos duris vilniečiams ir miesto svečiams!

Laukiame Jūsų penktadienį, gegužės 19 dieną (nuo 14 iki 19 val.) ir šeštadienį, gegužės 20 dieną (nuo 10 iki 14 val.) Liepkalnio vandens saugykloje (adresas Liepkalnio g. 20), kur turėsite unikalią galimybę pažinti jos istoriją, suprasti jos reikšmę miestui ir… pamėginti susikalbėti šioje erdvėje – bus įdomu 😉

 

Istorikas, poetas, vertėjas ir knygos „100 istorinių Vilniaus reliktų“ autorius Darius Pocevičius mielai sutiko pasidalinti savo surinkta informacija apie Liepkalnio vandens saugyklą su vilniečiais, jo pasakojimai – kas valandą: 14, 15, 16, 17 ir 18 val. penktadienį, bei 10, 11, 12 ir 13 val. šeštadienį.

Penktadienį, 18 val. šioje ypatingoje erdvėje lankytojams pasirodymą surengs vokalinis ansamblis B2.

Jūsų laukia nepakartojama patirtis, iki!

 

Apsilankymas – NEMOKAMAS, REGISTRACIJA NEREIKALINGA

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button