Ilgai lauktas naujas apokaliptinis bėgimas „Zombie Run“ dėl susidariusios situacijos ir žmonių saugumo šiais metais vyks virtualiai. Organizatoriai kviečia visus norinčius sudalyvauti virtualiame renginyje ir taip saugiai ir bent minimaliai pajusti Helovino dvasią, o bėgikų lauks prizai ir unikalūs dalyvių paketai.

Virtualus Zombių bėgimas startuoja jau spalio 31 dieną ir tęsis iki pat lapkričio 15 dienos. Kiekvienas dalyvis turės bet kurioje savo pasirinktoje saugioje trasoje įveikti 3, 5 arba 10 km distanciją.

„Suprantame, kad esama epidemiologinė situacija nėra palanki organizuoti realius masinius sporto renginius, o mūsų prioritetas visada buvo žmonių saugumas. Dėl to realaus „Zombie Run“ bėgimo šiais metais tenka atsisakyti. Tačiau norime, kad šis unikalus Lietuvoje bėgimas įgautų savo tradiciją, todėl leisime visiems norintiems jame dalyvauti virtualiai. Tai tuo pačiu bus puikus paskatinimas žmonėms pajudėti savarankiškai ir neatitolti nuo sporto šiuo sudėtingu laikotarpiu“, – teigė pabrėžė renginių organizavimo įmonės „ExtremeDelight.lt“ vadovas Mantas Paliokas.

Dalyviams tinkamos visos viešai ir laisvai prieinamos sporto programėlės ir mobiliosios aplikacijos (pvz.: „Strava“, „Nike“, „Run Club“, „Garmin“ ir kt.). Svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas, laikas ir data. Nubėgtos distancijos duomenys turės būti įkelti į internetinio puslapio formą. Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu 3 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės (bėgimo) laikas.

Lapkričio 3-30 dienomis bėgikai gaus unikalų „Zombie Run“ medalį ir dalyvio paketą. O tiems, kurie savo rezultatais pasidalins socialiuose tinkluose naudojant grotažymę #ZombieRun2020, gaus ir papildomas rėmėjų dovanas.

Beje, greičiausi bėgikai turės papildomos motyvacijos pasistengti, nes greičiausiai 3 ir 5 km įveikę sportininkai bus apdovanoti „Sportland“ ir „LaisvalaikioDovanos.lt“ dovanų čekiais.

Didelį dėmesį organizatoriai skiria moksleiviams. Jiems dalyvavimas „Zombie Run“ bėgime yra nemokamas, todėl visos mokyklos yra raginamos skatinti savo moksleivius prasibėgti norimą distanciją ir virtualiai atstovauti savo mokymosi įstaigą. Aktyviausių mokyklų laukia staigmenos ir dovanos.

Visi moksleiviai gaus dalyvio paketą, kuriame bus ne tik įvairios rėmėjų dovanėlės, bet ir šiais laikais itin aktuali priemonė: apsauginė kaukė – bandana.

Taip pat bus renkamos vaizdingiausios „Zombie Run“ trasos. Dalyviai kviečiami dalintis savo įveikiamais maršrutais ir idėjomis. Tai leis visiems kartu pažinti naujas bėgimo vietas. Bus renkami devyni įspūdingiausi maršrutai, o jų autoriams atiteks „Corny“ prizai.

Realus „Zombie Run“ bėgimas turėtų sugrįžti kitais metais. Kai situacija Lietuvoje taps saugi ir įprasta, tuomet bėgikai galės Zombių bėgimą įveikti Vilniaus centre su specialiomis apokaliptinėmis zonomis ir zombių minia.

 „Zombie Run 2020“ bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist