Pakelti akis į nakties dangų, įsiklausyti tylos ir išgirsti, kad joje kužda daugybė neatrastų istorijų – tokį planą rugpjūčio vakarams siūlo Meno ir mokslo laboratorija, kviečianti į atmosferinį dangaus stebėjimą „SIGNALAI“.

Renginio metu žiūrovai, užvertę galvas į žvaigždynus, įsiklausys į jais sklindančius signalus: skirtingi personažai žada rugpjūčio vėsa dvelkiantį filosofinį, poetinį ir, žinoma, astronominį pasivaikščiojimą dangaus skliautais. Atmosferinio dangaus stebėjimo metu žiūrovus pasieks patys įvairiausi SIGNALAI – beliks juos priimti. Dangaus gidas pasirūpins, kad renginio dalyviai susipažintų su gražiausiais žvaigždynais ir juos apipynusiais mitais, o nakties fone pasirodantys personažai savo dialogais privers kitaip pažvelgti ne tik į dangų, bet ir, atrodytų, seniai žinomas tiesas. 

„SIGNALUS“ gaudo ir išskirtinę atmosferą kuria režisierius Paulius Markevičius, žvaigždėtas istorijas dovanoja dramaturgė Birutė Kapustinskaitė. Dangaus gidė – Rūta Lovčikaitė.

„SIGNALUS“ įgarsina Laurynas Jurgelis, Paulius Markevičius, Julija Šatkauskaitė, Severina Špakovska, Šarūnas Zenkevičius.

Kur? Stalo kalnas, Krivių gatvė, Vilnius

Kada? 2019-08-10, šeštadienis, 23:00 val.

Kaina: 5 EUR

SVARBI INFORMACIJA:

  • Ant Stalo kalno patogiausia ateiti pro Kalnų parko estradą. (Šalia jos galima palikti automobilius). Kelią nurodys švieselės.
  • Rekomenduojame šiltai apsirengti, turėti skarą ar pledą (SIGNALUS gaudysime gulėdami ant žemės, galima stovėti, prisėsti).
  • Jeigu lis, renginys neįvyks (apie tai bus pranešta nurodytu el. paštu, taip pat bus suderinta kita rodymo data arba grąžinami pinigai už bilietus).

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist