Renginiai

„Amber Trip“ parodoje dalyvaus išskirtiniai juvelyrikos meistrai iš užsienio

Į sostinę kaip ir kiekvienais metais sugrįžta išskirtinė ir viena didžiausių tarptautinių juvelyrikos parodų „Amber Trip“. Šiemet tai jau bus net penkioliktoji paroda, kuri Vilnių savaitgaliui pavers Baltijos šalių juvelyrikos sostine. Numatoma, jog apie 60 proc. ekspozicijos ploto užims juvelyrikos dirbiniai, apie 40 proc. – gintaras.

Numatomas rekordinis dalyvių skaičius

„XV jubiliejiniais parodos metais tikimės beveik 200 dalyvių iš Baltijos šalių, Lenkijos, Turkijos, Italijos, Ukrainos, Rusijos, JAV, Indijos ir kitų valstybių. Sulauksime mažiausiai pusę tūkstančio svarbių pirkėjų (didmenininkų, muziejininkų, kolekcininkų) išviso pasaulio –Europos, Australijos, Kinijos, Indijos, Saudo Arabijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Turkijos, JAV ir kitų šalių. Tai būtų rekordinis dalyvių ir pirkėjų skaičius“, – sako „Amber Trip“ organizatorius Giedius Guntorius.

Parodoje išskirtiniai gintaro ir juvelyrikos dirbiniai

Kaip žinia, jog Rusija yra viena didžiausių gintaro žaliavos tiekėjų pasaulyje ir todėl daugiausiai gintaro dirbinių atkeliauja būtent iš šios šalies. Svečiai iš Rusijos apgailestauja, kad Kaliningrado srityje dar egzistuoja nelegalus gintaro kasimas, tačiau pasidžiaugė, jog kiekvienais metais nelegalios kasybos mastai mažėja.

 

„Jubiliejinė XV-oji „Amber Trip“ paroda mus paskatino pakviesti žymiausius gintaro meistrus žinomus ne tik Rusijoje, bet ir pasaulyje. Parodoje dalyvaus atstovai iš 10 kompanijų, kurios užsiima ne tik žaliavos eksportu, bet ir galutinių dirbinių gamyba bei pardavimu. Daugeliui jų tai bus jau ne pirmas kartas, kuomet tenka dalyvauti tarptautinėse parodose, tačiau bus ir tokių, kuriems ši paroda bus debiutas. Parodoje dalyvaus tokios kompanijos kaip „Baltijos suvenyrai“ (СУВЕНИРЫ БАЛТИКИ), „Amber boutique“ (АМБЕР БУТИК), Homlinų dirbtuvės (Мастерская Хомлинов), „Strelnik“ bei „Darvin“ juvelyrika, gintaro manufaktūra „Emeljanovas ir sūnūs“ (Емельянов и сыновья),  Mari Nik, Konstantinas Bušmelevas bei Jelena Danilova, kuri yra apdovanota už seniausių juvelyrikos tradicijų puoselėjimą“, – savo planais pie būsimą parodą dalinosi atstovai iš Rusijos eksporto centro (REC) atstovai.

„Labai džiaugiamės, jog parodoje galėsime pristatyti išskirtinius gintaro dirbinius, pristatyti, ką mūsų meistrai geba sukurti. Neabojojame, kad mūsų gaminiai bei produkcija užkariaus parodos lankytojų širdis, leis užmegzti naudingas verslo pažintis bei dar labiau paskatins žavėtis taip visų mylimu gintaru. Neveltui sakoma, jog Kaliningradas – pasaulio gintaro sostinė“, – į XV parodą kvietė REC.

XV tarptautinė juvelyrikos ir gintaro paroda „Amber Trip“ yra vienintelis tokio masto renginys Baltijos valstybėse – vyks kovo 14-17 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose, Laisvės pr. 5.

 

Straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su „Rusijos eksporto centru“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button