Renginiai

5 renginiai, į kuriuos savo vyrą turėtų pakviesti kiekviena moteris

Statistika byloja, kad moterys dažniau nei vyrai rūpinasi judviejų ar visos šeimos laisvalaikiu, tačiau tai nereiškia, kad vyrai yra stuobriai, kurie nenori pramogauti. Jie nori, tik dažniausiai prireikia šalia esančios moters paskatinimo ir iniciatyvos.

Kad vyrą sudominti būtų lengviau, išrinkome penkis renginius Vilniaus „Siemens“ arenoje, į kuriuos artimiausiu metu saviškį turėtų pakviesti kiekviena moteris. Išsirinkite tinkamiausią renginį pagal savo vyro tipą, kartu gerai praleiskite laiką ir, kai jūsų brangiausias vyras bus puikiai nusiteikęs, pašnibždėkite jam, apie kokią dovaną svajojate per šias Kalėdas. Neabejojame, jis tikrai negalės atsakyti.

Jubiliejinis BIX koncertas #XXX, lapkričio 16 d. Jei jūsų vyras užkietėjęs rokeris arba visuomet svajojantis tokiu būti, geresnės staigmenos nesugalvosite. Roko veteranai su Sauliumi Urbonavičiumi-Samu priešakyje ruošia reginį, kurio ilgai nepamiršite. Koncerte pasirodys ne tik senasis BIX‘ų sąstatas, bet ir būrys grupę jubiliejaus proga sveikinančių Lietuvos scenos milžinų. Jei užaugote kartu su BIX‘ais, skambant geriausioms ir populiariausioms jų dainoms, grįšite į nerūpestingus ir audringus jaunystės laikus, o jei apie BIX‘us girdėjote paslapčia kalbant tėvams, turėsite puikia progą susipažinti su tais, apie kuriuos sklando legendos.

 

Stonkus ir Katleris: #ManTaiGeriau, lapkričio 30 d. Šis renginys tiks bet kuriam linksmų plaučių turėtojui, tam, kuriam patinka juoktis ir kuris neabejingas humorui. #ManTaiGeriau – jau antrasis mūsų „stand-up“ žvaigždžių Manto Stonkaus ir Manto Katlerio turas, kuriame vaikinai atsigręš į Niujorką… Vėl juoksimės taip, kad atrodys, jog tuoj tuoj plyš žandai, o pilvo riebaliukai virs tvirtu „six pack‘u“. O kur dar faktas, kad juokas – suartina žmones… Po tokio vakaro su savo brangiausiuoju dar ilgai būsite neišskiriami.

Davido Garretto ir grupės koncertas „Explosive 2017“, gruodžio 7 d. Charizmatiškasis Davidas Garrettas netrunka užkariauti (ar bent jau suvirpinti) kiekvienos moters širdį, tačiau jo valdomo smuiko garsai iki pat slapčiausių kertelių sujaudina ir stipriosios lyties atstovus. Jei jūsų vyras turi bent krislelį romantikos ir nebėga ieškoti ausų kištukų vos suskamba klasikiniai instrumentai, griebkite jį už parankės ir drauge mėgaukitės smuiko virtuozo atliekamais hitais. Koncerte skambės tokie kūriniai kaip: Prince „Purple Rain“, „Coldplay“ „Viva La Vida“, „Guns N‘Roses“ „November Rain“, Michael Jackson „They Don’t Care About Us“, paties D. Garretto hitai „Furious“, „Explosive“ ir kt.

Lilas ir Innomine „Leisk man šlykštėtis“, gruodžio 8 d. Tai bus nepamirštamas šou bet kuriam vakarėlių liūtui. Naujausio albumo „Leisk man šlykštėtis“ kūriniai, įspūdinga judanti scena, realybę su iliuzija sumaišysianti kinetinė vaizdo grafika, kartu su mokslininkais kuriamas unikalus muzikinis instrumentas – tai tik kelios ryškios staigmenos, kurias savo žiūrovams ruošia garsusis hiphopo duetas „Lilas ir Innomine“.

 

„Eurocup“ rungtynės: Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Berlyno „Alba“, gruodžio 20 d. Kiekvieno krepšinio mėgėjopasirinkimas, juolab, kad Berlyno klube žaidžia lietuvis Marius Grigonis. Išsiųskite vyrą ir jo geriausią draugą į netikėtą komandiruotę – į krepšinio rungtynes. Pati turėsite puikią progą susiorganizuoti jaukų ar pašėlusį (pagal kiekvienos asmeninius poreikius) mergaitišką vakarą geriausių bičiulių draugijoje. Jeigu vyrą norite dar labiau nustebinti, į krepšinio rungtynes nueikite drauge. Kas žino, galbūt atrasite naują hobį? Net jei taip nenutiks, vyras tikrai įvertins jūsų pastangas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button