Renginiai

30-asis „Vilnius Jazz” skelbia retrokonkursą, kurio prizas – labai viliojantis

Jau spalio 12-15 dienomis į sostinės Rusų dramos teatrą suvažiuos improvizacinės muzikos elitas iš Europos  šalių bei užatlantės. Vieninteliame Lietuvoje šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos festivalyje „Vilnius Jazz” 30-mečio proga publikos laukia išties nepaprasta – tikrų šio žanro didmeistrių – programa!

Atrodytų,  per tris dešimtmečius „stogus” raunančioje rudens džiazo fiestoje jau būta visko. Kaip tik noras atgaivinti nepamirštamas festivalio akimirkas ir įkvėpė „Vilnius Jazz” rengėjus šiai intriguojančiai akcijai.

Festivalis užsiaugino didžiulį būrį bičiulių. Visi jie kviečiami pasirausti savo archyvuose ir paieškoti  nuotraukų  iš „Vilnius Jazz” koncertų ar užkulisių – nuo seniausių kadrų, užfiksuotų dar juostiniais fotoaparatais, iki skaitmeninių fotografijų  bei moderniais telefonais įamžintų akimirkų. Nuotraukas reikia įkelti į socialinius tinklus „Facebook” ir „Instagram”  paženklinant  grotžymėmis (hashtag’ais) #vilniusjazz30 ir #vilniusjazz.

 

Festivalio komisija jas visas peržiūrės ir atrinks šešis  nugalėtojus. Penkiems iš jų bus įteikti kvietimai į kurį nors vieną koncertą,  o pagrindinio prizo laimėtojas gaus kvietimus į visus festivalio renginius.

„Kuo daugiau nuotraukų įkelsite, tuo didesnė galimybė laimėti. Jei norisi pakomentuoti kadrą,  drąsiai tai darykite – aprašykite nuotrauką, dėl to galimybės laimėti tik išaugs”, – aiškino būsimiems konkurso dalyviams festivalio įkūrėjas ir prodiuseris Antanas Gustys.

Konkursas-akcija prasideda jau šiandien ir tęsis iki spalio 10-osios – festivalio atidarymo koncerto „Piano.lt” salėje, kuriame muzikuos viena iškiliausių Islandijos grupių – džiazo pianistės Sunna Gunnlaugs trio.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button